Morawski ponownie w Wiśle!

20121110_wisla-vive_1110_3

Bardzo powoli krystalizuje się skład Nafciarzy na zbliżający się sezon 2013/2014. W dniu dzisiejszym swój pierwszy profesjonalny kontrakt  z Wisłą podpisał Adam Morawski.  18-letni bramkarz podpisał umowę na dwa lata z możliwością przedłużenia na kolejne (foto: skibek.pl).

Adam Morawski przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy pierwszoligowego SMS-u ZPRP Gdańsk i w dużej mierze dzięki jego świetnej postawie w bramce drużyna SMS-u zakończyła rozgrywki na wysokim 7. miejscu. O miejsce w składzie Wisły będzie rywalizował z Marinem Sego oraz Marcinem Wichary. Nieprzeciętne umiejętności popularnego „Loczka” nie umknęły również uwadze trenera kadry Michaela Bieglera, który powołał młodego Nafciarza na czerwcowe mecz towarzyskie, a sam trener Cadenas wiele razy podkreślał, że pokłada bardzo duże nadzieje w młodym zawodniku.

Bardzo się cieszę z tej umowy, bo jest ona zwieńczeniem niezwykle udanego okresu mojej kariery. (…) Można powiedzieć, że wracam na stare śmieci – podsumował Morawski

Serialu pt. „Kto wzmocni Nafciarzy przed nadchodzącym sezonem” nie widać końca. Przyszły tydzień ma być decydujący i obfitować w kolejne bardzo dobre informacje z obozu płockiej siódemki. Pozostaje nam tylko ufać klubowym decydentom i cierpliwie czekać na informacje o kolejnych zakontraktowanych zawodnikach.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika