MŚ 2013: Porażka ze Słowenią, czerwień Syprzaka

pol-hol_24

Reprezentacja polskich szczypiornistów pod dowództwem Michaela Bieglera przegrała ze Słowenią 24-25 (14-11) w trzeciej kolejce grupy C Mistrzostw Świata. Porażkę Polacy zawdzięczają fatalnemu początkowi drugiej części spotkania, kiedy to przez ponad trzynaście minut rzucili zaledwie jedną bramkę tracąc osiem (foto: skibek.pl). 

Adam Wiśniewski jako jedyny w polskim zespole zagrał pełne 60 minut. Gadżet może być umiarkowanie zadowolony ze swojego występu: zdobył dwie bramki przy 50% skuteczności. Niestety, nie wykorzystał jednej z kluczowych sytuacji – jego rzut w sytuacji „sam na sam” obronił Primoz Prost.

Niespełna 19 minut na parkiecie spędził Michał Kubisztal, który mimo dwóch prób (w tym jednej z rzutu karnego) nie zdobył ani jednej bramki.

Niemile wtorkowy mecz będzie wspominał Kamil Syprzak. Młody kołowy dostał szansę gry przez nieco ponad sześć minut, podczas których rzucił jedną bramkę i musiał przedwcześnie opuścić parkiet z powodu czerwonej kartki za atak na twarz jednego z rywali.

Marcin Wichary pojawił się na boisku jedynie na rzut karny wykonywany przez Dragana Gajicia, którego jednak nie udało mu się obronić.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika