MŚ: jedź do Hiszpanii, wspieraj Polaków!

Biuro Podróży ETIUDA TRAVEL po raz kolejny organizuje wyjazd na Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej. Tym razem do Hiszpanii. Wszystkie formalności można załatwić drogą internetową, nie ma konieczności osobistej wizyty w naszym biurze, dlatego naszymi Klientami są osoby z terenu całej Polski a nawet Polacy mieszkający za granicą. Istnieje możliwość wykupienia całego pakietu na wyjazd, w składzie którego oprócz biletów wchodzą: bilety na samolot, noclegi w hotelu, opieka pilota, bilety na mecz, ubezpieczenie NNW i KL.

Ramowy program wyjazdu:

15.01.2013
Wylot z Warszawy godzina 6:10. Przelot do Barcelony. Przejazd autokarem klasy Lux do Saragossy. Zakwaterowanie w hotelu. Uczestnictwo w trzech meczach: Korea- Białoruś, Serbia- Arabia Saudyjska, Słowenia- Polska. Powrót do hotelu. Nocleg.

16.01.2013
Śniadanie. Dzień wolny do indywidualnego zwiedzania Saragossy. Nocleg.

17.01.2013
Śniadanie, Uczestnictwo w 3 meczach: Arabia Saudyjska- Korea, Słowenia- Białoruś, Polska-Serbia. Powrót do hotelu Nocleg.

18.01.2013
Śniadanie. Dzień wolny. Nocleg.

19.01.2013
Śniadanie, Uczestnictwo w trzech meczach: Białoruś- Arabia Saudyjska, Polska- Korea, Serbia- Słowenia. Powrót do hotelu. Nocleg.

20.01.2013
Śniadanie, Przy założeniu, że Polska zajmie 1 bądź 2 miejsce. Przejazd autokarem do Barcelony. Zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych zwiedzanie Barcelony z przewodnikiem lub udział w meczach 1/8 w finałach grupa A i B. Powrót do hotelu. Nocleg.

21.01.2013
Śniadanie. Dla chętnych zwiedzanie Barcelony z przewodnikiem. Wieczorem udział w 1/8 finałów zakładając, że Polska drużyna zajmie 1 bądź 2 miejsce w grupie. Powrót do hotelu. Nocleg.

Przy założeniu, że Polska drużyna zajmie 3 lub 4 miejsce pozostajemy w Saragossie.

20.01.2013
Śniadanie. Oglądanie 1/8 finałów gruba A i B. Nocleg

21.01.2013
Śniadanie. Czas wolny. Wieczór oglądanie 1/8 finałów grupy D i C. Nocleg.

22.01.2013.
Wczesne wykwaterowanie z hotelu. Przejazd autokarem na lotnisko do Barcelony. Przelot do Warszawy o godzinie 9:45.
Cena: 2350 zł.

Cena obejmuje: bilet lotniczy: Warszawa- Barcelona ( linia lotnicza Wizz-air), Barcelona- Warszawa (linie lotnicza Wizz-air), przejazd autokarem klasy LUX do Saragossy, 7 noclegów w hotelach **/***, 6 śniadań, ubezpieczenie KL i NNW, bilety na mecze najtańsze w cenie 15 euro (możliwość na indywidualne zamówienie biletów za 25 lub 35 euro), w przypadku wyższych cen niż przewidywana na 1/8 finałów ze względu na brak podania ceny przez organizatora dopłata do ceny standardowej.

Cena nie obejmuje: kolacji, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnika lokalnego.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika