Nafciarze w kadrze młodzieżowej i juniorów młodszych

Paweł Paczkowski (kadra młodzieżowa) oraz Maciej Skibiński, Piotr Góral i Wiktor Bronowski (reprezentacja juniorów młodszych) otrzymali powołania od selekcjonerów swoich ekip na konsultacje szkoleniowe, które odbędą się kolejno w Legionowie i Wągrowcu (foto: skibek.pl).

Kadra młodzieżowa (rocznik 1992 i młodsi):

28.10-01.11.2012 – Legionowo  – konsultacja szkoleniowa
02.11-04.11.2012 – Legionowo  – turniej międzypaństwowy

1. Genda Paweł  – MGTS Siódemka Ozimek – SMS Gdańsk
2. Daszek Michał  – MMTS Kwidzyn
3. Gregor Paweł  – MSPR Siódemka Legnica
4. Obiała Michał  – MKS Nielba Wągrowiec (wypożyczenie z Wisły)
5. Walczak Patryk  – KS Pogoń Handball Szczecin
6. Kużdeba Łukasz  – MKS Zagłębie Lubin
7. Małecki Patryk  – MKS Zagłębie Lubin
8. Kapela Michał  – SPR Chrobry Głogów
9. Kornecki Hubert  – SPR Stal Mielec
10. Biegaj Rafał  – KSSPR Końskie
11. Kubała Wiktor  – KSSPR Końskie
12. Paczkowski Paweł  – SPR Wisła Płock
13. Mogielnicki Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
14. Rogulski Łukasz  – SPR Wybrzeże Gdańsk
15. Chmieliński Artur  – SPR Wybrzeże Gdańsk
16. Niewrzawa Paweł  – TuS n Lubbecke (Niemcy)
17. Staszewski Oliver  – HSG Varel (Niemcy)
18. Szczęsny Dennis – TV Bittenfeld (Niemcy)

Rezerwa:
• Kupiec Mikołaj  – Kar-Do Spójnia Gdynia – SMS Gdańsk
• Spychalski Damian  – KS Wójcik Meble – Techtrans Elbląg
• Abram Patryk  – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Kondratiuk Adrian  – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Wojkowski Adrian  – MSPR Siódemka Legnica (wychowanek Wisły)
• Brinovec Francy  – KU AZS UW Warszawa
• Adamski Kacper  – MSPR Siódemka Legnica (wychowanek Wisły)
• Zagała Sergiusz – KS Viret Zawiercie

Kadra narodowa juniorów młodszych (rocznik 1996 i młodsi):

21-24.10.2012 – Wągrowiec – konsultacja szkoleniowa

1. Szot Daniel – SKS Kusy Kraków – SMS
2. Mrozowicz Przemysław – TS ZEW Świebodzin – SMS
3. Bekisz Miłosz – TS ZEW Świebodzin – SMS
4. Kowalczyk Bartosz – MOKS Słoneczny Stok Białystok – SMS
5. Majdziński Maciej – MTS Kwidzyn – SMS
6. Myszk Michał  – GKS Żukowo – SMS
7. Gasin Piotr – SPR Stal Mielec – SMS
8. Książek Jakub – UMKS PMOS Chrzanów
9. Skiba Bartosz – MSPR Siódemka Legnica
10. Góral Piotr – Wisła Płock
11. Biernacki Patryk – CHKS Łódź
12. Sadliński Damian – CHKS Łódź
13. Pietruszko Tomasz – MKS Zagłębie Lubin
14. Cichocki Karol – MKS Brodnica
15. Netz Kamil – MKS Brodnica
16. Wypych Michał – UKS Anilana Łódź
17. Pokora Kamil – UKS Siódemka Świecie
18. Brukwicki Borys – Kar-Do Spójnia Gdynia
19. Surmański Karol – KS Vive-Targi Kielce
20. Orzechowski Michał – UKS Conrad Gdańsk
21. Skibiński Maciej – Wisła Płock

Rezerwa:
• Pawłowski Kacper – SPR Chrobry Głogów  – SMS
• Florczak Jakub – Spartakus Zielona Góra
• Dębiec Patryk – MUKS Czarni Regimin
• Rybarczyk Paweł – SKF KPR Sparta Oborniki
• Bronowski Wiktor – SKF Wisła Płock
• Śliwiński Kamil – Bursa Puławy

Zdjęcie profilowe Ciaras

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika