Nenadić graczem lutego!

Siedem spotkań przyszło rozegrać Nafciarzom w miesiącu lutym. Jedno spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Polski, trzy mecze elitarnej Ligi Mistrzów i dwie potyczki na krajowym podwórku pozwoliły nam wyłonić najlepszego zawodnika poprzedniego miesiąca. Zacięta walka trwała do samego końca, a rzutem na taśmę statuetkę sprzed nosa Angelowi Montoro sprzątnął Petar Nenadić wyprzedzając go o zaledwie cztery głosy. Oddaliście w sumie 894 głosy co daje średnią około 128 typów na ankietę. Poniżej przedstawiamy podsumowanie waszych wyborów, a statuetka dla najlepszego gracza Wisły zostanie wręczona przed kolejnym meczem Nafciarzy w płockiej hali ze Stalą Mielec (17.03.2014) (foto: pawi.pl, skibek.pl).

Pierwsze miejsce – Petar Nenadić (foto: pawi.pl)  1900088_662526307143695_570745096_nPetar…zawodnik bez które szczególnie w ostatnich tygodniach ciężko wyobrazić sobie grę płockiego zespołu. Najlepszy strzelec, który kilka ostatnich spotkań może zaliczyć do udanych. Motor napędowy drużyny Manolo Cadenasa. W lutym zgromadził na swoim koncie 139 głosów i  jak nikt inny w zasłużył na nasze wyróżnienie.

Drugie miejsce – Angel Montoro (foto: skibek.pl)

Były zawodnik FC Barcelony powoli zaczął się wkomponowywać w układankę Manolo Cadenasa. Kilka spotkań na przyzwoitym poziomie i kilkanaście rzuconych bramek daje nadzieje, że dwumetrowy olbrzym będzie w niedługim czasie ważnym ogniwem Wisły. Drugie miejsce w naszym zestawieniu, gdzie zgromadził 135 głosów, jakby na zachętę. Czekamy na więcej w wykonaniu Angela!

Trzecie miejsce – Marcin Lijewski (foto: skibek.pl)

lijek„Szeryf” co firm to firma. Zawodnik, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu i w wielu spotkaniach robiący przysłowiową „różnicę”. Szkoda, że nie ma kilku wiosen mniej na karku… Trzecie miejsce i 110 głosów kibiców w zeszłomiesięcznym głosowaniu.

Przypominamy, że Centrum Rachunkowo-Finansowe „KATE” jest fundatorem statuetek dla graczy miesiąca. Przedstawicielka sponsora wręczy nagrodę dla najlepszego zawodnika tuż przed meczem ze Stalą Mielec.

kate

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika