Niebiesko-biało-niebieski Dart!

dart-wide

Serwis Nafciarze.info zyskał kolejnego partnera w postaci Płockiego Klubu Darta. Współpraca będzie polegała na wymianie banerów na łamach obydwu portali oraz wspólnej organizacji i uczestnictwa w imprezach.

Na dobry początek współpracy chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców Wisły do uczestnictwa w integracyjnym turnieju darta, który odbędzie się 16 sierpnia w Pubie „Paradoks” (STEEL DART ARENA) przy alejach Jachowicza 27 (budynek Cech Rzemiosł Różnych). W imprezie może wziąć udział maksymalnie 64 zawodników, a o ich rozstawieniu decyduje kolejność zgłoszeń.  Zawody będą rozgrywane na tarczach klasycznych tzw. sizalowych, co dla niewtajemniczonych oznacza, że będą bezwrzutowe, a zamiast komputera liczyć będą zawodnicy Płockiego Klubu Darta. W samych zawodach żaden członek PKD nie będzie brać udziału.

Wpisowe do turnieju wynosi 10,00 zł, które zostanie wymienione na talony na dwa kufle złocistego trunku oraz porcję „posiłku regeneracyjnego” prosto z grilla. Zapisów dokonujemy pod adresem mailowym info@nafciarze.info, a wpisowe można uiścić przed rozpoczęciem turnieju w miejscu jego rozgrywania. Z uwagi na miejsce, w którym turniej będzie rozgrywany, w wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie (18+). Dodatkowo każdy zawodnik uczestniczący w turnieju zobligowany jest do przyjścia w koszulce w jedynych słusznych barwach;) – poza wpisowym jest to warunek konieczny uczestnictwa w imprezie. Serwis Nafciarze.info oraz Płocki Klub Darta ufundował dla zwycięzców nagrody rzeczowe oraz puchary.

W czasie imprezy planujemy wiele atrakcji dla uczestników oraz gwarantujemy, że nikt nie będzie żałował spędzone popołudnia i wieczoru w gronie osób dla których Wisła to coś więcej, niż klub. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, poćwiczyć trochę koncentrację i celność rzutów, spotkać się w gronie kibiców w nieco odmiennej scenerii niż mecz lub po prostu miło spędzić czas. Dodatkowo będzie to miłe przetarcie przed IV Turniejem Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka.

Termin zapisów mija o godzinie 22.00 dnia 13 sierpnia!

Zapraszamy!

—————————————————————————–

Kilka słów o naszym nowym partnerze – Płockim Klubie Darta:

Płocki Klub Darta  zawiązał się blisko dwa lata temu, a członków stanowią osoby od wielu lat grające na turniejach organizowanych w Płocku oraz w zawodach ogólnopolskich.

Pierwsze tarcze do gry w Darta, będące automatami przyjmującymi pieniądze, pojawiły się w naszym mieście już 14 lat temu i były one umieszczone w prawie wszystkich pubach i wielu innych lokalach gastronomicznych. W tamtym okresie grało czynnie nawet 80 osób z terenów Płocka i okolic. Niestety z biegiem lat popularność Darta spadła, a przyczynę należy upatrywać w braku struktury organizacyjnej, zarządzającej wszelakimi turniejami i zawodami odbywającymi się na naszym terenie. Obecnie dyscyplina zaczyna odbudowywać swoją popularność, a duży wpływ na to ma informacja o tym, że na najbliższych Igrzyskach Olimpijskich w 2016 r. odbędą się pierwsze w historii zawody w Darta.

Oficjalna strona Płockiego Klubu Dartahttp://www.dartplock.pl/

——————————————————————————

W dniu wczorajszym upłynął termin zgłaszania się do turnieju darta. Jednak dla spóźnialskich mamy dobrą wiadomość. Jeżeli ktoś w ostatniej chwili zdecyduje się na udział w zmaganiach sportowych, serdecznie zapraszamy do miejsca rozgrywania turnieju w piątek na godzinę 17.00, aby potwierdzić swój udział. Dodatkowo wszystkich kibiców zapraszamy do udziału w imprezie oraz czynnego wspierania poczynań zawodników biorących udział w turnieju. Każda osoba będzie miała możliwość wykupienia talonu uprawniającego do odbioru dwóch kufli złocistego trunku oraz porcji „posiłku regeneracyjnego” prosto z grilla.

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika