Nokaut w Siedlcach!

Dość okazale powetowali sobie ubiegłotygodniową porażkę na własnym parkiecie z AZS UMCS Lublin szczypiorniści drugiego zespołu Wisły. Wczoraj w meczu 7. kolejki rozgrywek drugiej ligi Wiślacy roznieśli w Siedlcach miejscowy UKS Prus 42:21 (19:8).

Po ostatnim meczu, rozgrywanego w Orlen Arenie, który młodym Wiślakom nie wyszedł, nastąpiła duża mobilizacja i chęć szybkiego poprawienia morale drużyny. Udało się to bezsprzecznie, gdyż od samego początku spotkania Nafciarze objęli prowadzenie i systematycznie je powiększali punktując rywali dzięki agresywanej grze w obronie i szybkich kontratakach. Wynik 42:21 nie pozostawia złudzeń, kto tego dnia był lepszy. Kolejny raz skutecznością błysnął Michał Sikorski, który zdobył 11 bramek.

Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra 7 listopada w Płocku z AZS UW II Warszawa. Zapraszamy na trybuny Orlen Areny. Wstęp wolny.

UKS Prus Siedlce – Wisła 2 Płock 21:42 (8:19)

Wisła: Marciniak, Góral – Staniszewski 1 (0/1 z karnego), Olszewski 4, Żochowski 4, Zaremba 2, M.Sikorski 11 (4/5), Sandurski 3, Góralski 7, Piechowski 1, J. Sikorski 2, Kociuba 1, Chrobociński 2, Nastai 1, Lewandowski 1, Grzywiński 2.

Kary: Prus – 10 min. – Wisła 14 min.(Olszewski 4 min. Staniszewski, Lewandowski, Żochowski, Chrobociński i Nastaj po 2 min.).


Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika