O ligowe punkty z Pogonią Szczecin

W środę o 18.30 początek kolejnego ligowego spotkania u siebie. Tym razem do Płocka zawita zespół Pogoni Szczecin, który w dwóch dotychczas rozegranych kolejkach Superligi nie zdobył jeszcze punktu. Zanotował porażki z zespołami z Elbląga i Gdańska. Inne rozstrzygnięcie niż przekonujące zwycięstwo Wisły byłoby prawdziwą sensacją!

Ostatnie potyczki pomiędzy zespołami z Płocka i Szczecina to przekonujące zwycięstwa Nafciarzy. Zdobycz bramkowa często oscylowała wokół 40 goli także i tym razem spodziewam się efektownego zwycięstwa Wisły. Nie ma co się czarować – w głowach tak kibiców jak i zawodników jest już niedzielny mecz z Vardarem, do którego środowe spotkanie rozpocznie ostatni etap przygotowań. Najważniejsze to zakończyć mecz bez urazów – tu trzeba uważać szczególnie na Pawła Krupę, który lubi poobijać przeciwnika w defensywie. Dodatkowo warto popracować nad zgraniem środka obrony i sprawdzić jak w warunkach meczowych sprawdza się Nemanja Obradović. Serb wreszcie oficjalnie może grać w barwach Wisły i powinien zwiększyć siłę rażenia z drugiej linii oraz wzmocnić centrum naszej obrony.

Trener Piotr Przybecki do dyspozycji będzie mieć wszystkich zawodników będących obecnie w kadrze pierwszego zespołu. Kto ostatecznie znajdzie się w kadrze meczowej zadecyduje bezpośrednio przed spotkaniem. Być może kolejny raz szansę pokazania się dostaną dwaj młodzi zawodnicy: Alex Olkowski i Krystian Wołowiec.

Widzimy się jutro w Orlen Arenie!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika