Ostatni mecz kontrolny

Nafciarze są właśnie w trakcie rozgrywania ostatnich gier kontrolnych przed startem nowego sezonu. W dniu wczorajszym pokonali 27 do 26 Gwardię Opole i dziś zmierzą się z Azotami Puławy w meczu finałowym turnieju. Początek spotkania planowany jest na godzinę 16.

Po niespodziewanej porażce w pierwszym springu rozgrywanym na początku przygotowań do sezonu 18/19 można śmiało powiedzieć, że Nafciarze rozkręcali się wraz z kolejnymi grami. Szczypiorno Cup zakończyli na 3 miejscu ulegając jedynie zespołowi z Kielc a pokonując Zagłębie Lubin i Górnik Zabrze a także w meczu pokazowym mistrza Węgier Pick Szeged. Wyniki jak i sama gra napawają umiarkowanym optymizmem zwłaszcza biorąc pod uwagę liczne urazy jakie tradycyjnie dotknęły naszych zawodników w czasie okresu przygotowawczego. Pozytywnie zaskakuje zwłaszcza nowy nabytek Nacho Moya. Zawodnik, przed którym postawiono głównie zadania wsparcia drużyny w meczach Superligi praktycznie z marszu wszedł w tryb meczowy i pokazał kilkoma akcjami, że być może wniesie do zespołu więcej niż pierwotnie można było po nim oczekiwać.

Z ważnych informacji z kończącego się tygodnia należy jeszcze wspomnieć o Nemanji Obradovicu. Serb dostał zgodę na treningi z pełnym obciążeniem także jest szansa, że pomoże zespołowi już w pierwszych meczach nowego sezonu!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika