Oświadczenie SPR Wisła Płock w sprawie transmisji TV

98ac07fd8036b65aa0c1bdf3ca0d29a3

Do naszej redakcji napłynęło oświadczenie SPR Wisła Płock oraz innych klubów, które jest reakcją na artykuł pt.: „SPR Wisła Płock zrezygnuje z transmisji meczów Superligi?” autorstwa Adama Małachowskiego zamieszczony w płockim wydaniu Gazety Wyborczej. Jak informuje zarząd płockiego klubu – poniższe stanowisko jest opinią wszystkich męskich klubów grających w rozgrywkach PGNiG Superligi. Poniżej treść oświadczenia (foto: plock.eu):

Przedstawiciele klubów upoważnionych przez wszystkie męskie kluby grające w rozgrywkach PGNiG Superligi do zaprezentowania ich stanowiska w rozmowach z ZPRP stwierdzają, że problem transmisji meczów, a szczególnie ponoszonych przez kluby kosztów i świadczonych usług dla ZPRP, przy braku dochodów z tego tytułu,  był  przedmiotem rozmów na spotkaniu wszystkich klubów w Łodzi.

W tym kontekście stanowisko klubu Orlen Wisła Płock w sprawie transmisji meczów w telewizji, jest dla nas zrozumiałe i należy je rozpatrywać w kategorii problemów do załatwienia .

Dotyczy to bowiem wszystkich klubów grających w rozgrywkach .

Prezesi klubów:

   Gaz-System Pogoń Szczecin

   Górnik Zabrze    Orlen Wisła Płock    Vive Targi Kielce

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika