Petar Nenadić graczem grudnia!

Ankietą po ostatnim w tym roku meczu Nafciarzy ze Stalą Mielec zakończyliśmy głosowanie na zawodnika grudnia 2012 roku. W tym miesiącu szczypiorniści Wisły rozegrali cztery spotkania, a wy w ankietach publikowanych po każdym z nich, oddaliście 610 głosów (średnio 152,5).

Podium prezentuje się następująco:

Pierwsze miejsce – Petar Nenadić (foto: skibek.pl)

wisla-stal_03

Petar Nenadić zdecydowanie najjaśniej błyszczał w dwóch ostatnich spotkaniach, a największe uznanie kibiców zyskał po ligowym meczu z Mielecką Stalą, kiedy to wykończony opuszczał parkiet po wcześniejszym zdobyciu piętnastu bramek. Serbski bombarbier zyskał 280 głosów (45,9%).

Drugie miejsce – Christian Spanne (foto: skibek.pl)

wisla-stal_04

Norweski skrzydłowy wrócił do gry w dwóch wyjazdowych spotkaniach: z Sungulem Śnieżyńsk oraz MMTSem Kwidzyn, w których to zdobył dwadzeiścia bramek. Christian od początku sezonu był w cieniu Valentina Ghionei, ale udowodnił, że nadal jest klasowym zawodnikiem, na którego cały czas można liczyć. Docenili to również kibice Nafciarzy, którzy podarowali mu 196 głosów (32,13%), co pozwoliło sympatycznemu Norwegowi po raz pierwszy w tym sezonie uplasować się na podium.

Trzecie miejsce – Marcin Wichary (foto: skibek.pl)

mmts_wisla_1209_30

Reprezentant Polski uzyskał 48 głosów (7,87%). Marcin ma tę nadzwyczajną zdolność, że w trakcie meczu, w którym nie gra od początku, potrafi wejść na parkiet i w ostatnich dziesięciu minutach obronić trzy rzuty karne i odebrać przeciwnikowi nadzieję na korzystny wynik (mecz z MMTSem). Od początku sezonu co najmniej bardzo solidna forma, a Mistrzostwa Świata w Hiszpanii tuż, tuż…

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika