Piotr Chrapkowski odejdzie z Wisły

923145_156829361156929_2102591623_n

Jak poinformował Andrzej Miszczyński na zwołanej w Warszawie konferencji prasowej, przesądzone jest już, że od nowego sezonu w ekipie niebiesko-biało-niebieskich zabraknie Piotra Chrapkowskiego. Wykluczone jest na pewno odejście Adama Wiśniewskiego, bądź też Kamila Syprzaka (foto: piotraugustyniak.com). 

Można powiedzieć, że niemal pewny jest jeden transfer, chociaż nie da się wykluczyć, że będzie ich więcej. Nie jest jednak prawdą, że odchodzi od nas Adam Wiśniewski. Ten zawodnik niedawno przedłużył kontrakt. Nie odejdzie również Kamil Syprzak, który ma wciąż obowiązującą umowę, a niewykluczone, że niebawem przedłużymy ją aż do 2016 roku. Mogę natomiast potwierdzić, że w lutym w klubie pojawił się agent Piotra Chrapkowskiego, który zakomunikował, że od nowego sezonu jego zawodnik występował będzie w innym klubie – Andrzej Miszczyński.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika