PO PIERWSZE – PEŁNA HALA

IMG_4606

Żywiołowo reagująca publiczność i obiekt pełen kibiców, których doping jest w stanie zrobić przysłowiową różnicę. Cała otoczka każdego spotkania może sprawiać, że dany klub jest postrzegany w oczach kibiców innych klubów, mediów i przeciwników jako ten z którym łatwo nie będzie się grać, a zwycięstwo na ich terenie może być bardzo trudne, żeby nie powiedzieć niemożliwe. Który z nas, kibiców Wisły nie chciałby, aby płocka hala zapełniała się w stu procentach niebiesko-biało-niebieską armią na każdym spotkaniu…? (foto: fotorozycki.pl)

W dużej mierze to właśnie od nas kibiców zależy frekwencja w płockiej hali. To właśnie MY, niebiesko-biało-niebiescy KIBICE namawiając znajomych, którzy nigdy nie byli w Orlen Arenie i na meczu piłki ręcznej możemy sprawiać, że z każdym meczem nasza „twierdza” będzie się zapełniać w jeszcze większych liczbach niż miało to miejsce dotychczas. Ktoś powie: „Dlaczego to kibice mają dbać o frekwencje oraz wymyślać sposoby zapełnienia hali?”. A to właśnie dlatego, że kibic lubi integrować się z innymi fanami, a nie akcjami marketingowymi prowadzonymi przez sponsorów czy właścicieli. Każda spontaniczna akcja nawet najmniejszej grupki zapalonych „wariatów” na trybunach może przynieść większy efekt niż dokładnie zaplanowane akcje promocyjne wycelowane w daną grupę społeczną.

Płoccy fani już nie raz i nie dwa udowadniali, że potrafią się mobilizować i integrować w najważniejszych momentach. Zbliżająca się druga część sezonu będzie niezwykle ważna dla naszego klubu nie tylko z punktu widzenia osiągniętego wyniku sportowego, ale również toczonych rozmów z potencjalnymi sponsorami, których przedstawiciele będą odwiedzać płocką halę podczas najważniejszych spotkań.

Serwis Nafciarze.info wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych chciałby dać możliwość kibicom Wisły do wyrażenia swojej opinii na temat sposobów zapełnienia naszej hali na wszystkich spotkaniach, a w szczególności tych z mało „atrakcyjnymi” przeciwnikami. Masz pomysł na akcję promocyjną zachęcającą do odwiedzania hali podczas spotkań Nafciarzy? A może kampania społeczna z hasłem przewodnim? Popuśćcie wodze fantazji i stwórzmy wspólny projekt akcji, która będzie widoczna na terenie naszego miasta. Może na początek zacznijmy od hasła promującego event pod które będziemy dopasowywać kolejne elementy układanki….

Najciekawsze propozycje, które prosimy zamieszczać w komentarzach pod tekstem, zostaną przez nas zebrane i przekazane włodarzom oraz właścicielowi klubu.

Hey Ho Let’s Go!

 

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika