Pojedynek z liderem        

W niedzielę o 16 pierwszy gwizdek w spotkaniu z liderem naszej grupy ligi mistrzów czyli Dinamem Bukareszt. Komplet punktów jest dla nas koniecznością jeśli chcemy liczyć się w walce o wyjście z grupy także potrzebne będzie konkretne wsparcie z trybun!

Z mistrzem Rumunii mieliśmy okazję mierzyć się już rok temu i jak ciężkie to były pojedynki chyba nikomu nie trzeba przypominać. U siebie udało nam się wygrać ledwie 1 trafieniem podczas gdy w meczu wyjazdowym zaliczyliśmy wyraźną porażkę. Dziś jednak Wisła to zupełnie inny zespół, grający lepszą piłkę niż w momencie potyczek z Rumunami rok temu. Trzeba jednak podkreślić, że i Dinamo nie próżnowało –  utrzymało najważniejszych zawodników dodatkowo wzmacniając się na kilku pozycjach i w tym roku prezentują się bardzo dobrze. Dość wspomnieć ich zdecydowane zwycięstwo nad mistrzem Rosji na jego terenie, gdzie my przecież w pierwszej kolejce punkty straciliśmy. Zanosi się zatem na bardzo ciekawy pojedynek, który może przesądzić o naszym być albo nie być w tegorocznych rozgrywkach ligi mistrzów.

W Wiśle tak na polu sportowym (wygrana z Kielcami) jak i organizacyjnym (nowe umowy kapitana i trenera) dzieje się wreszcie dobrze. Jest plan, są ludzie którzy go z głową realizują podejmując przemyślane decyzje nie czekając do ostatniej chwili. Teraz my musimy pokazać, że nie odstajemy i podobnie jak to miało miejsce w pojedynku z Iskrą dać z siebie 100% na trybunach. Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika