PomaGGaMY2!

Jako jeden z partnerów medialnych mamy przyjemność zachęcić Was do udziału w jakże szczytnej akcji PomaGGaMY 2. Zbieramy pieniądze na Dom Dziecka (Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Płocku). Swoje cegiełki możemy przelewać na numer konta podany w grafice jak i też  zaangażować się w licytacje na profilu facebookowym GieGowców. Poniżej odsyłamy do komunikatu wyżej wymienionych:

Tak jak zapowiadaliśmy od jakiegoś czasu, po zakończonej sukcesem zeszłorocznej zbiórce na schronisko dla zwierząt, w tym roku postanowiliśmy powtórzyć naszą akcję organizując drugą edycję „PomaGGaMy. Dobro wraca – zainwestuj w nie!”.
Tym razem za cel postawiliśmy sobie wsparcie płockiego domu dziecka.

Zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie dzieciaków jest większe, stąd też postanowiliśmy rozszerzyć naszą akcję. W tym roku, poza swobodną i dobrowolną możliwością wpłaty darowizny na nasze konto, postanowiliśmy zorganizować dla Was licytację, na której do wygrania będą wszelakiej maści przedmioty i usługi, przekazane nam przez serdeczne osoby i firmy, którym z tego miejsca już bardzo dziękujemy za podłączenie się do naszych działań, ale szczegółów nie będziemy jeszcze zdradzać, wszystkiego dowiecie się jeszcze dziś, gdy rozpoczniemy licytację i przedstawimy jej regulamin.

Liczymy na Was ponownie! Sprawmy, żeby te dzieciaki, w tym szczególnym magicznym okresie świąt Bożego Narodzenia poczuły prawdziwą szczerą bezinteresowną ludzką dobroć, a w ich sercach by chociaż na chwilę zagościła cząstka szczęścia.

Każdego chętnego przekazać darowiznę na rzecz tej akcji prosimy o wpłatę na konto: 41 1140 2004 0000 3302 7705 8056 (mbank), tytułem „dane – zbiórka na dom dziecka” (dane/pseudonim,czyli jak mamy Was wpisać na listę pod tym postem. Jeśli chcecie zrobić to anonimowo, prosimy w tytule zamieścić tylko „zbiórka na dom dziecka”.)
Żywimy również nadzieję, że z ochotą będziecie lajkować i puszczać tę informację dalej, by akcja mogła trafić do jak największego grona osób, chcącego pomóc i upiększyć najbliższe święta dzieciom. Akcja potrwa do 14.12.2017r.

Przypominamy – śledźcie nasz profil, ponieważ już dziś zaczniemy licytację, i zaglądajcie do nas każdego dnia, bowiem codziennie będzie trafiało na nią coś ciekawego. Mamy nadzieję, że ochoczo będziecie bić się o te naprawdę łakome kąski. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca, a często ze zdwojoną siłą.

Zaczynamy – ponad podziałami! Do dzieła dobrzy ludzie!