Powitać Mistrzów!

IMG_5732Przed nami pierwsze spotkanie na własnym terenie od czasu turnieju w Katarze. To już jutro w 15 kolejce PGNIG Superligi, Nafciarze z pięcioma brązowymi medalistami MŚ na pokładzie, zameldują się w Orlen Arenie. Czy forma Płocczan dalej rośnie? Czy rywal postawi się Wiśle? (foto: Bartosz Sobiesiak)

Wszyscy zapewne zadają sobie pytanie: co z kontuzjami w zespole Wisły Płock? Otóż sprawa nie wygląda najlepiej. W środę nie zobaczymy na parkiecie Adama Wiśniewskiego, Miljana Pusicy oraz Kamila Syprzaka. Pod znakiem zapytania stoi również występ Angela Montoro, który to w ostatnim meczu nabawił się kontuzji kostki. Zawodnicy zagoszczą jednak na hali by otrzymać od kibiców wyrazy podziękowania i wsparcia. Niezależnie od tej sytuacji Nafciarze są zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

Za każdym razem podkreślamy, że MMTS Kwidzyn to bardzo niewygodny rywal, ale ostatnie występy Kwidzynian pozostawiają wiele do życzenia. Porażka u siebie z Pogonią Zabrze 28:37 oraz z Wisłą Puławy 31:29 plasuje  MMTS na siódmym miejscu w tabeli. Znając jednak ambicję i zaangażowanie szczypiornistów z Kwidzyna – musimy grać  „swoje” by pewnie ustawić wynik spotkania – zatem parkiet zweryfikuje!

Mecz 15 kolejki PGNiG Superligi odbędzie się 11 lutego o godzinie 18:00 w Orlen Arenie. Wszystkich zapraszamy na to spotkanie już od godziny 16 – wreszcie będzie można zwiedzić nowy autokar Nafciarzy. Bilety na to spotkanie do wygrania oczywiście na naszym profilu Facebook’owym. Informacje na temat spotkania znaleźć będzie można na naszych serwisach Twitter i Facebook.

Napisał: machnas

Wierny kibic, fan, pasjonat szczypiorniaka. Od zawsze związany z niebiesko-biało-niebieskimi barwami. Walczący o promocję piłki ręcznej w Polsce!
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika