Przetasowań ciąg dalszy…

2012-02-08_FCB-ANAITASUNA_16.v1340371391

W dniu dzisiejszym odbyła się specjalnie zwołana konferencja prasowa na której przedstawiciele właściciela oraz zarządu klubu poinformowali o kolejnych ruchach kadrowy w zespole płockiej Wisły. W spotkaniu wziął udział nowy nabytek Nafciarzy, Hiszpan Angle Montoro, który miał już możliwość przedstawienia się kibicom podczas sobotniego spotkania z Górnikiem Zabrze.

Ponadto klubowi decydenci poinformowali, że równo z końcem sezonu z zespołem żegna się Marin Sego, który nie zdecydował się przedłużyć kontraktu, a w jego miejsce przychodzi rodak Manolo Cadenasa, Rodrigo Corrales. Zawodnik aktualnie reprezentuje barwy trzeciej drużyny Asobal Ligi – BM Huesca, a wcześniej przez trzy lata występował w Barcelonie.

Dodatkowo do publicznej wiadomości została przekazana informacje, że płocki kołowy i wychowanek naftowego klubu, Kamil Syprzak zdecydował się przedłużyć obowiązującą umowę o kolejne dwa lata.

Niestety nie zostało powiedziane w jakich barwach od przyszłego sezonu zobaczymy Marina Sego…sytuacja powinna się wyjaśnić najdalej do końca tego miesiąca.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika