Puchar nie dla Wisły. Dziękujemy za walkę!

2014-04-13_Wisła_Płock_-_Vive_Targi_Kielce_371_640x425pxNiestety nie takiego zwieńczenia heroicznej walki Nafciarzy spodziewali się kibice nibiesko-biało-niebieskich. Podopieczni Manolo Cadenasa po bardzo dobrym spotkaniu, które dostarczyło fanom wielu emocji ostatecznie musieli uznać wyższość przeciwnika po bramce w ostatniej sekundzie meczu przegrywając 33:32 (16:17). (foto: pawi.pl)

Nafciarze rozegrali jedno z lepszych, jeżeli nie najlepsze spotkanie w bieżącym sezonie. Widać było zaangażowanie, determinację i walkę. Tak grającą Wisłę chcemy oglądać częściej. Nieustępliwie broniąca, z pomysłem i skuteczna w ataku oraz zdeterminowana do osiągnięcia końcowego sukcesu. Każdy kibic Nafciarzy może być dumny z postawy swoich zawodników! Na boisku nie daliśmy rady, ale na trybunach Iskra została zmiażdżona!

Niestety po raz kolejny najsłabszymi aktorami finałowego spotkania byli panowie w czerni, którzy wieloma swoimi decyzjami wprawiali w osłupienie zgromadzoną publiczność. Apogeum ich nieudolności była ostatni akcja meczu w której Michał Jurecki przed rzutem zrobił sześć kroków… Do zobaczenia w finale play-off…

Iskra Kielce – Wisła Płock 33:32 (16:17)

Iskra: Szmal, Losert – Olafsson 3/1, Musa 1, Aguinagalde 1, Lijewski 2, Tkaczyk 2/1, Bielecki 8/3, Strlek 2, Zorman 2, Jurecki 6, Cupić, Jachlewski, Buntić 4, Rosiński 1.

Wisła: Sego 1, Wichary – Wiśniewski, Jurkiewicz 6, Nenadić 3, Lijewski 1, Ghionea 3, Syprzak 7, Kwiatkowski, Montoro 1, Eklemović, Nikcević 3, Zrnić 5/5, Kević 1.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika