Sego graczem listopada!

Biorąc pod uwagę liczne ubytki kadrowe, aż pięć spotkań rozegrali Wiślacy w listopadzie. Trzy spotkania ligowe oraz dwie zwycięskie potyczki z mistrzem Portugalii rozegrane w ramach elitarnej ligi mistrzów pozwoliły nam wyłonić najlepszego zawodnika poprzedniego miesiąca. Zacięta walka trwała do samego końca, a rzutem na taśmę sprzed nos Marcinowi Wicharemu zgarnął Marin Sego. Oddaliście w sumie 902 głosy co daje średnią 180 typów na ankietę. Poniżej przedstawiamy podsumowanie waszych wyborów, a statuetka dla najlepszego gracza Wisły zostanie wręczona przed jutrzejszym meczem Nafciarzy z Gwardią Opole.

Pierwsze miejsce – Marin Sego (foto: skibek.pl)

 wis-thw_35

Klasa sama w sobie. Nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach ratował swoich kolegów z opresji co w obliczu wielu kontuzji miało wymierne korzyści na końcowe rezultaty spotkań, a meczu wyjazdowym z Porto zapisał na swoim koncie jedno trafienie. W listopadzie otrzymał 169 głosów co daje około 18,75 % wszystkich głosów.

Drugie miejsce – Marcin Wichary (foto: skibek.pl)

w-i_24

Popularny „Wichura” zdaje się wracać do znakomitej formy co może cieszyć nie tylko trenera Cadenasa, ale również selekcjonera biało-czerwonych przez zbliżającymi się styczniowymi mistrzostwami Europy, które zostaną rozegrane na duńskich parkietach. 149 typy kibiców i 16,5 % głosów.

Trzecie miejsce – Janko Kević

j_kevic_1384614486

Największe zaskoczenie ostatniego miesiąca. Janko został sprowadzony na tzw. „okres próbny”, a swoimi występami zaskarbił sympatię kibiców. Znakomita współpraca z kołem i dobry przegląd pola to główne zalety chorwackiego rozgrywającego. W nasze opinii klubowi decydenci powinni parafować umowę do końca sezonu i dać Janko pokazać pełnię swoich możliwości bo widać, że zawodnik ma niemały potencjał. W listopadzie uzyskał 99 typów kibiców co daje około 11% wszystkich głosów.

Przypominamy, że Centrum Rachunkowo-Finansowe „KATE” jest fundatorem statuetek dla graczy miesiąca. Przedstawicielka sponsora wręczy nagrodę dla najlepszego zawodnika tuż przed jutrzejszym meczem z Gwardią Opole.

kate

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika