Skibek oficjalnie partnerem Nafciarze.info!

skibekpl_logo_640pxKolejny dzień i kolejny nowy-stary partner serwisu Nafciarze.info, ale już w oficjalnej i w pełni transparentnej formie. Skibek, czyli jednoosobowa firma fotograficzna reprezentowana przez znakomitego fotografa, obdarzonego specyficznym poczuciem humoru i zaskakującymi, nieszablonowymi pomysłami.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką rozmową z właścicielem firmy, a wszystkie niezbędne informacje na temat profilu jego działalności oraz wachlarza oferowanych usług znajdziecie pod adresem skibek.pl.

Czym się zajmuje „Skibek.pl”?

Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia…

 A konkretnie?

– reportaże z wydarzeń sportowych, społecznych, kulturalnych, politycznych i innych.

– sesje komercyjne (zdjęcia reklamowe, architektoniczne, lotnicze)

– zdjęcia uroczystości (chrzest, komunia, spotkania integracyjne itp…)

– zdjęcia ślubne

 Kogo obsługuje?

Wszystkich 😉 Firmy, osoby prywatne oraz instytucje.

 A co z rabatem?

Każdy Klient, który pokaże jakiś gadżet z logiem Wisły Płock dostanie rabat 10% na usługę. Jeżeli na spotkanie przyjdzie w koszulce Wisły Płock dostanie 15% rabatu (rabaty nie łączą się ze sobą).

Współpraca między serwisem Nafciarze.info, a skibek.pl będzie miała charakter czysto partnerski. Skibek.pl w dalszym ciągu będzie publikował swoje zdjęcia ze spotkań Nafciarzy, a na naszej stronie zostanie umieszczony w gronie partnerów.

Redakcja Nafciarze.info

Tagi:

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika