Spotkanie kibiców i informacja ws. wyjazdów

wisla-holesbro_47

W związku z napiętą atmosferą wśród kibiców spowodowaną ostatnimi wydarzeniami związanymi z naszym klubem, Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje spotkanie dla wszystkich kibiców, którym na sercu leży dobro naszego klubu celem doprowadzenia do wyjaśnienia wszelkich nieporozumień (foto: skibek.pl).

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany zdań i przedstawienia argumentów w nieanonimowy sposób i zażegnania konfliktów w społeczności, której celem nadrzędnym jest dobro Wisły Płock.

Pojawienie się na spotkaniu małej grupy osób, wobec niezliczonej liczby internetowych komentarzy, uznamy za celową prowokację mającą na celu skłócenie środowiska kibiców piłki ręcznej. Fani, którzy obszernie rozpisują się w internetowych komentarzach, a nie pojawią się na tym spotkaniu, stracą w naszym mniemaniu moralne prawo wypowiadania się w tej kwestii.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 marca (czwartek) o godzinie 19.00 w sali konferencyjnej Orlen Areny (wejście K5). Informujemy również, że na opłacenie sali przeznaczyliśmy środki, które miały posłużyć na renowację bębnów.

——————————————————————————————-

Informujemy, że są jeszcze miejsca na najbliższe wyjazdy, w środę w Puławach oraz na decydujące, dające jeszcze nadzieje na awans, spotkanie grupowe w Lidze Europejskiej w Holstebro. Zapisy prowadzimy tradycyjnie pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl.

Harmonogram wyjazdów:

  • 20 marca – wyjazd na mecz z Wisłą Puławy (g.18.00) – wyjazd ok. godz.13, powrót ok. g. 24.00.  Koszt wyjazdu to 60 zł plus bilet na mecz (15 zł)
  • 23-25 marca – wyjazd na mecz do Danii na spotkanie z Tvis Team Holstebro (g.15.00). Koszty wyjazdu to 250 zł (wraz z ubezpieczeniem) plus bilet na mecz (100 Koron normalny, 75 Koron dzieci).

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe.

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Zapraszamy!

Stowarzyszenie

INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU NA FINAL FOUR DO LEGIONOWA!

Z uwagi na liczne zapytania dotyczące wyjazdu na Final Four do Legionowa, informujemy, że na dzień dzisiejszy nie posiadamy informacji nt. ilości i cen biletów jakie otrzymamy od organizatora jak również innych szczegółów dotyczących tego wyjazdu. Pierwsze informacje na ten temat pojawią się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika