Spotkanie kibiców

W najbliższy wtorek o godzinie 18.00 w Hotelu Herman odbędzie się otwarte spotkanie kibiców. Z tego tytułu również i my zapraszamy wszystkich zainteresowanych

„(…) Tak jak obiecywaliśmy, organizujemy otwarte spotkanie, na które pragniemy zaprosić wszystkich kibiców, którym nie jest obojętna sytuacja panująca na naszych trybunach. Poruszymy wszystkie nurtujące Was kwestie i nie będziemy uciekać od żadnych pytań, dlatego liczymy na jak największą frekwencję, co, mamy nadzieję, pozwoli też powoli poprawiać atmosferę panującą ostatnimi czasy na hali.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek, tj. 31.10 o godzinie 18 w Hotelu Herman (ul. Henryka Sienkiewicza 30) i z tego miejsca pragniemy również podziękować SPR Wisła Płock i Hotel Herman Płock za pozytywne podejście do naszej inicjatywy i pomoc w zorganizowaniu wydarzenia, a także udostępnienie sali konferencyjnej.

Ogłaszamy również nabór do naszej grupy GieGowcy’16. Jesteś na każdym albo większości meczów? Zjawiasz się na sektorze G? Pragniesz dołączyć się do budowania na nowo marki Nafciarzy na kibicowskiej scenie piłki ręcznej? Wisła to dla Ciebie coś więcej niż tylko klub? Gorąco zapraszamy do współpracy i działania. Na osoby chętne do działania z Nami, czekamy po głównej części spotkania. Wszelkie pytania w tej kwestii prosimy kierować do nas w wiadomościach prywatnych na stronie (..)”

GieGowcy’16