Spotkanie z prezesem Adamem Wiśniewskim

W piątek 9 marca o godz. 18.30 w Sali przy lożach VIP ORLEN Areny (wejście K4) odbędzie się spotkanie z prezesem Wisły Adamem Wiśniewskim. Każdy komu na sercu leży dobro naszego klubu musi być na tym spotkaniu obecny!

Minęło sporo czasu od kiedy ostatni raz kibice na żywo mieli okazję zapytać prezesa o sprawy związane z klubem. Od poprzedniego spotkania minęło już bowiem kilka miesięcy i wiele się wydarzyło tak na polu sportowym jak i organizacyjnym. Na naszym forum niemal pod każdym wątkiem przewija się szereg pytań i wątpliwości, które wreszcie będziecie mieli okazję wyjaśnić w bezpośredniej rozmowie ze sternikiem naszego klubu. Nie wyobrażam sobie aby ci wszyscy, którzy tak ochoczo udzielają się w dyskusjach na forum w piątek zostali w domu czy jeśli przyjdą to siedzieli cicho tylko przysłuchując się rozmowie. Panie i Panowie to jest ten moment aby zabrać głos!

Pojawiły się pierwsze głosy, że spotkanie nie ma sensu i tradycyjnie padać będą puste słowa i obietnice. To od was drodzy kibice zależy jak to będzie wyglądało! Im lepiej przygotowani przyjdziecie tym trudniej będzie osobie odpowiadającej udzielić odpowiedzi wymijającej. Pamiętajcie o tym i do zobaczenia w piątek!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika