„Szlachetna Paczka” fanów WIsły po raz czwarty!

gmina_werbkowice__szlachetna_paczka_poszukuje_wolontariuszy

Podobnie jak w latach ubiegłych, Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej wraz serwisem Nafciarze.info przystępuje do akcji „Szlachetna Paczka”. Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc w przygotowaniu Paczki dla wybranej rodziny, serdecznie zapraszamy! Akcję kończymy w piątek 6 grudnia. Zapraszamy!

To już czwarty nasz udział w akcji Szlachetnej Paczki, w której pomagamy potrzebującym. W ubiegłych latach pokazaliśmy chęć i serce do pomagania tym, którzy tego potrzebują. Liczymy, że w tym roku będzie podobnie. Wśród najpotrzebniejszych rzeczy potrzebnych do stworzenia paczki dla wybranej przez nas rodziny są przede wszystkim:

– środki czystości (proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń)
– środki higieniczne (szampon z płynem do kąpieli dla dzieci, nawilżane chusteczki, kremy dziecięce)
– przybory szkolne (zeszyty, bloki, kredki, farbki, plastelina, papier kolorowy, nożyczki, klej, piórnik, plecak, przybory do pisania)
– żywność (herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach
– kołdra, koc, poduszka, pościel, ręczniki
– garnki,
– czajnik,
– obuwie i odzież (w tym kurtki zimowe),
– ekologiczny groszek na opał
Dwie ostatnie pozycje będziemy chcieli nabyć zgodnie z potrzebami rodziny za środki własne oraz przekazanych wpłat na konto.
Wszystkich kibiców, którzy chcieliby pomóc prosimy o przyniesienie rzeczy bądź środków pieniężnych:
  • w piątek w godzinach 12-18 do Restauracji La Petite – Naleśniki (ul. Grodzka 16),
  • w sobotę przed wyjazdem kibiców do Kiel w godzinach 17.30-18.30 do Orlen Areny (wejście K7),
  • we wtorek i czwartek w godzinach 12-20 do Restauracji La Petite – Naleśniki (ul. Grodzka 16).
W przyszłym tygodniu w piątek w godzinach popołudniowych będziemy wspólnie pakować zebrane dary, by w sobotę przekazać je do wyznaczonego punktu. O godzinie poinformujemy na naszych facebook’owych profilach oraz na dole tego newsa.

Dla dla tych, którzy mają mniej czasu, prosimy o przekazanie wpłat na konto PSSPR – 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428 z dopiskiem „Szlachetna Paczka”.

Za wszelką pomoc składamy gorące podziękowania.
Serwis Nafciarze.info i PSSPR

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika