Turniej im. Tomka Kaszanka – losowanie (akt.)

dekoracja_22

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej informuje, że zakończył się etap zgłoszeń do turnieju. We wtorek o godzinie 19.30 w Restauracji La Petite odbędzie się losowanie na które gorąco zapraszamy (foto: skibek.pl).

Do IV Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka zgłosiło się 9 drużyn. W związku z tym decyzją Komitetu Organizacyjnego dwa zespoły tj. TYLKO WISŁA i BOLA TANGAN, które zgłosiły się jako ostatnie rozegrają mecz barażowy o miejsce w turnieju. Termin i miejsce rozegrania tego spotkania zostanie ustalony pomiędzy kapitanami zespołów i organizatorem.

W turnieju wezmą ponadto udział:

1. TENISIŚCI
2. (G)ÓWNIARZE
3. LUCKY LEVIS
4. HABA-BABA TEAM
5. AVANTURA
6. HC ŁĄCK
7. PODOLSZYCE PETROCHEMIA

Przedstawicieli drużyn oraz zawodników zapraszamy na losowanie grup turniejowych w dniu 13 sierpnia tj. we wtorek na godzinę 19.30 do Restauracji La Petite przy ul. Grodzkiej 16. Zapraszamy!

__________________________________________________________________________________

Punktualnie o godzinie 19.30 i po kilku słowach wprowadzenia rozpoczęliśmy to na co wszyscy zgromadzeni czekali, czyli losowanie. W rolę losującego wcielił się skrzydłowy Wisły i reprezentant Polski – Adam Wiśniewski. Emocje rosły z każdą minutą i w miarę wyciągania przez Gadżeta kolejnych piłeczek z nazwami poszczególnych drużyn. W meczu otwarcia zmierzą się: G(ó)wniarze i Podolszyce Petrochemia. Spotkanie barażowe o udział w turnieju stoczą, prawdopodobnie w przeddzień turnieju, zespoły Tylko Wisła i Bola Tanga.

Skład grup turniejowych wygląda następująco:

Grupa A:

  1. G(ó)wniarze
  2. Podolszyce-Petrochemia
  3. HC Łąck
  4. Avantura

Grupa B:

  1. zwycięzca kwalifikacji – Tylko Wisła/Bola Tanga
  2. Haba Baba Team
  3. Lucky Levis
  4. Tenisiści

Przypominamy, że start turnieju planowany jest na godzinę 8.55 w sobotę 24 sierpnia, a zakończenie w godzinach popołudniowych – około godziny 16.45. Wszystkich kibiców spragnionych szczypiorniaka i emocji sportowych zapraszamy na trybuny Blaszak Areny. Przygotowaliśmy także kilka niespodzianek dla fanów zasiadających na trybunach o których poinformujemy w przyszłym tygodniu.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika