VTPRKiTK: Rozlosowano grupy

turniej4_016 W dniu dzisiejszym w restauracji La Petite odbyło się losowanie grup turniejowych V Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich ośmiu zespołów i mediów, które objęły patronatem nasze wydarzenie (foto: skibek.pl).

Punktualnie o godzinie 19.30 i po kilku słowach wprowadzenia rozpoczęliśmy to na co wszyscy zgromadzeni czekali, czyli losowanie. W rolę losujących wcielili się dwaj zawodnicy Wisły – Adam Morawski i Zbigniew Kwiatkowski. Emocje rosły z każdą minutą i w miarę wyciągania przez Nafciarzy kolejnych piłeczek z nazwami poszczególnych drużyn. W meczu otwarcia zmierzą się: HC Łąck i  Zręczniaki.

Skład grup turniejowych wygląda następująco:

Grupa A:

  1. HC Łąck
  2. Zręczniaki
  3. Podolszyce Petrochemia
  4. Huba Buba

Grupa B:

  1. SLO Team
  2. Gówniarze
  3. Avantura
  4. Tenisiści

Rozgrywki turniejowe rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do ok. godziny 16. Dla uczestników oraz zgromadzonej publiczności organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Główną nagrodą jest wyjazd do Flensburga na październikowe spotkanie Ligi Mistrzów. Na trybunach nie powinno zabraknąć także płockich szczypiornistów, którzy już zapowiedzieli swoją obecność.

Po uroczystości zamknięcia turnieju kibice, specjalnie podstawionym autobusem, udadzą się tradycyjnie na Cmentarz Komunalny, aby złożyć kwiaty na grobie zmarłego tragicznie Tomka, którego imieniem został nazwany turniej. Następnie autobus zawiezie kibiców do Orlen Areny, gdzie o godzinie 17:15 nastąpi oficjalna prezentacja pierwszego zespołu Nafciarzy na sezon 2014/2015 i sparing z Meshkovem Brześć.

Fanów szczypiorniaka i płocczan serdecznie zapraszamy!

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej i Serwis Nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika