W dobrej liczbie do Kwidzyna! – aktualizacja

Czas płynie nieubłaganie, a Nafciarze zdobywają kolejne punkty i pewnie pokonują swoich rywali. Przed Nami ostatni wyjazd w tym roku i trzeba zaprezentować się w dobrej liczbie. Zarówno weekendowy termin rozgrywania spotkania oraz niedaleka odległość między obydwoma miastami sprawia, że Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej liczy na dobrą liczbę wyjazdową. Jedz z Nami i wspomóż Nafciarzy swoim dopingiem w Kwidzynie! (foto: skibek.pl)

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje dnia 8 grudnia 2012 wyjazd kibiców do Kwidzyna na mecz z miejscowym MMTS-em (sobota, godzina potkania nie została jeszcze potwierdzona).

Koszty wyjazdu kształtują się w następujący sposób:

– 50 zł (członkowie stowarzyszenia 40 zł) plus bilet na mecz.

Zapisy wyłącznie z wpłatami będą przyjmowane:

– w holu Orlen Areny przed sobotnim meczem z Sungul Sneznhinsk w godzinach 19.00 – 19.45,

– w holu Orlen Areny przed wtorkowym meczem z Azotami Puławy w godzinach 17.00 – 17.45,

– a także pod adresem mailowym wyjazdy.psspr@wp.pl

ZAPISY ZOSTANĄ ZAKOŃCZONE W PONIEDZIAŁEK 3 GRUDNIA O GODZINIE 21.00!

Wymagane jest podanie następujących danych:

– Imię i nazwisko,

– PESEL,

– Kontakt (nr telefonu, e-mail).

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe.

Z uwagi na duże zainteresowanie meczem i ograniczoną liczbę biletów prosimy o nie zwlekanie z zapisami. Zapisy rozpoczynają się i kończą we wskazanych terminach. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy.

Precyzyjna informacja o zbiórce i godzinie wyjazdu zostanie podana kilka dni przed planowanym wyjazdem.

Zapraszamy!

Żródło: psspr.pl

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej informuje, że zbiórka kibiców udających się na wyjazd zorganizowany na mecz do Kwidzyna z uwagi na zmianę daty i godziny rozegrania spotkania (9 grudnia, godz. 17.00) odedzie się 9 grudnia o godzinie 12.50 przy wejściu K7 do Orlen Areny.

Dodatkowo wszystkie osoby, które zapisały się na wyjazd, a w dalszym ciągu nie uregulowały opłaty proszone są o dostarczenie pieniędzy podczas dzisiejszych zapisów na wyjazd przed meczem z Azotami Puławy, przelanie kwoty na rachunek bankowy PSSPR lub przekazanie gotówki w czasie zbiórki kibiców przed samym wyjazdem.

Cena biletu ustalona przez klub z Kwidzyna to 12,00 zł. Prosimy o puntualność.

Zapraszamy!

Żródło: psspr.pl

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika