W dobrej liczbie na „Świętą Wojnę”!

IMG_4612

Po ostatnim zwycięstwie nad Iskrą Kielce nasz zespół ma ogromne szanse by do fazy play-off przystąpić z pierwszej pozycji. By tak się stało Nafciarze muszą ponownie pokazać rywalom kto jest lepszy. Tym razem jednak kolejny odcinek „świętej wojny” zostanie rozegrany w Kielcach 2 marca. Na tym mecz musimy się stawić w bardzo dobrej liczbie! (foto: fotorozycki.pl)

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje tradycyjnie wyjazd na to spotkanie. Partnerem organizowanego przez Stowarzyszenie wyjazdu do Kielc jest Miasto Płock. Koszt wyjazdu to 25 zł plus bilet na mecz (30 zł – normalny, 20 zł – ulgowy).

Obserwując duże zainteresowanie młodych ludzi i chęć obejrzenia na żywo rywalizacji płocko-kieleckiej, wraz z partnerem wyjazdu, proponujemy autokar rodzinny, który pozwoli na poczucie atmosfery wyjazdowej tym, którzy z uwagi na wiek, bądź niepewność, nigdy nie spróbowali pojechać na mecz zorganizowanym środkiem transportu. Młodzież do lat 18, która na mecz wybierze się wraz rodzicami, bądź opiekunami prawnymi opłaci jedynie koszt biletu!

Zapisy i wpłaty na wyjazd będą przyjmowane do 25 lutego w dniach:

  • 16 lutego przed meczem z Team Tvis Holstebro (w godzinach 18.00-18.50),
  • 18 lutego przed (do godz. 16.50) i w przerwie meczu z Czuwajem Przemyśl,
  • 25 lutego w restauracji La Petite przy ulicy Grodzkiej 18 w godzinach 18-19.
  • lub mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem: wyjazdy.psspr@wp.pl

Przy dokonaniu zapisu należy podać następujące dane: imię, nazwisko, pesel. Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

UWAGA!

Ze względu na duże zainteresowanie tym wyjazdem, a co za tym idzie potrzebę zapewnienia odpowiedniego transportu prosimy o nie zwlekanie z zapisami. Zapisy rozpoczynają się i kończą we wskazanych terminach. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy. 

Kolejny autokar będzie organizowany z chwilą jego zapełnienia w 75 % dlatego prosimy o nie zwlekanie z zapisami. Z uwagi na organizację autokaru rodzinnego nie będzie możliwości samodzielnego udziału w wyjeździe osób niepełnoletnich. Stowarzyszenie przyjmuje zapisy wyłącznie na wyjazd autokarowy.

Kolejne informacje dotyczące wyjazdu podamy po zakończeniu zapisów tj. 25 lutego w godzinach wieczornych.

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika