W którym miejscu jest Wisła?

10608351_609047345879576_97476546218320114_oPrzed Nafciarzami kolejny sprawdzian przed nadchodzącym, ciężkim sezonem. Od 21 sierpnia Wisła Płock rozegra drugi turniej przygotowawczy, tym razem w Brześciu. To będzie już siódme spotkanie w obecnej fazie przygotowawczej.

Okres ciężkiej pracy i szukania optymalnej formy to obecnie priorytet płockiej Wisły. Po sześciu spotkaniach sparingowych czas na turniej w Białoruskim Brześciu, gdzie siedmiokrotny Mistrz tego kraju będzie gościł drużynę z Rosji (HC St. Petersburg) oraz dwa zespoły z Polski (Wisła Płock, Wisła Puławy). Meshkov Brześć to bardzo ambitna drużyna, która na zbliżający się sezon postawiła sobie bardzo ambitne cele. Wzmocnienia jakie dadzą Pavel Atman i Sasha Tioumentsev z pewnością uczynią z tego zespołu rywala godnego Ligi Mistrzów. Trzeba również wspomnieć o nowym trenerze – Sergey Bebeshko to utytuowany i znany ukraiński trener, który dobrze zna hiszpańską ligę ASOBAL oraz Ligę Mistrzów.

W poprzednim sezonie przygotowawczym to my gościliśmy w Orlen Arenie zespół z Brześcia wygrywając wtedy 32:21. Jak tym razem będą wyglądały ostateczne rezultaty? Wisła wybiera się do Brześcia bez Zbigniewa Kwiatkowskiego i Mateusza Piechowskiego, natomiast reszta zawodników na dzień dzisiejszy jest gotowa do gry. Oficjalne, ewentualne nieobecności będą potwierdzone na chwilę przed wyjazdem na Białoruś.

Terminarz spotkań w Brześciu:

21 sierpnia (piątek)
17:00     Wisła Płock – HC St. Petersburg
19:00     HC Meshkov Brest –  Wisła Puławy

22 sierpnia (sobota)
17:00     Wisła Puławy – Wisła Płock
19:00     HC Meshkov Brest – HC St. Petersburg

23 sierpnia (niedziela)
11:00     HC St. Petersburg –  Wisła Puławy
13:00     HC Meshkov Brest – Wisła Płock

Napisał: machnas

Wierny kibic, fan, pasjonat szczypiorniaka. Od zawsze związany z niebiesko-biało-niebieskimi barwami. Walczący o promocję piłki ręcznej w Polsce!
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika