W oczekiwaniu na sobotę…rozlosowano grupy!

losowanie_01

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie grup turniejowych III Turnieju Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich ośmiu zespołów i mediów, które objęły patronatem nasze wydarzenie. W meczu otwarcia zmierzą się Fabryka Kierowców i Przyjaciele ze Stumilowego Lasu (foto: skibek.pl).

Kilka minut po godzinie 19.00 i po kilku słowach wprowadzenia rozpoczęliśmy to na co wszyscy zgromadzeni czekali, czyli losowanie. W rolę losującego wcielił się zawodnik płockiej Wisły i reprezentacji Polski – Kamil Syprzak. Emocje rosły z każdą minutą i w miarę wyciągania z kuli kolejnych piłeczek z nazwami poszczególnych drużyn.

Skład grup turniejowych wygląda następująco:

Grupa A:

  1. Fabryka Kierowców
  2. Przyjaciele ze Stumilowego Lasu
  3. Haba Baba Team
  4. Avantura

Grupa B:

  1. ZSMD TEAM
  2. Chłopcy z Łapanki
  3. HC Łąck
  4. Podolszyce-Petrochemia

Przypominamy, że start turnieju planowany jest na godzinę 8.50 w sobotę 26 stycznia, a zakończenie w godzinach popołudniowych około godziny 16.45. Wszystkich kibiców spragnionych szczypiorniaka i emocji sportowych zapraszamy na trybuny Blaszak Areny. Dla fanów zasiadających na trybunach będziemy mieli do wylosowania atrakcyjne nagrody. Szczęśliwcy m.in. pojadą gratis na najbliższe spotkanie Wisły w Kielcach, mogą wygrać koszulki i inne nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Skibka, którą znajdziecie tutaj.

PSSPR

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika