Walkower podtrzymany!

_SKI9426

W dniu dzisiejszym Komisja Odwoławcza Związku Piłki Ręcznej podjęła decyzję w sprawie walkowera przyznanego na korzyść Piotrkowianina Piotrków Tryb. w meczu z Wisłą Płock (foto: skibek.pl).

Niestety Komisja Odwoławcza działająca przy Związku Piłki Ręcznej w Polsce, po uprzednim zapoznaniu się z racjami obu stron oraz odwołaniem złożonym przez Wisłę Płock postanowiła o utrzymaniu decyzji Komisarza Ligi i przyznaniu walkowera Piotrkowianinowi. Ponadto na stronie związkowej możemy przeczytać:

„Komisja Odwoławcza ZPRP, orzeczeniem z dnia 26.03.2013 r., po przeprowadzeniu rozprawy postanowiła utrzymać w mocy decyzję nr 36 Komisarza Ligi z dnia 12.02.2013 r., mocą której mecz pomiędzy SPR Wisła Płock SA, a MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski został zweryfikowany jako walkower na rzecz MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, a ponadto na SPR Wisła Płock SA została nałożona grzywna w wysokości 4000 złotych.”

Podsumowując, nie dojdzie do powtórzenia spotkania, dzięki czemu „drużyna” z Piotrkowa Trybunalskiego zagra w fazie play-off. Zwycięzcom jeszcze gratulujemy sportowej postawy i czucia ducha gry, a kibicom drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego współczujemy posiadania takich „sportowych charakterów” w zespole. Wcześniej czy później i tak nasze drogi się skrzyżują…

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika