Weekend z piłką ręczną!

10460476_340937999395203_8835853151627665641_nZbliżający się wielkimi krokami weekend (22-24.08.2014 r.) zapowiada się niezwykle interesująco dla wszystkich kibiców piłki ręcznej w Płocku. Od piątkowego wieczora do późnych sobotnich godzin nocnych fani z Tumskiego Wzgórza nie będą mogli narzekać na ilość wydarzeń związanych z ich ukochaną dyscypliną sportu. Już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie odpowiednie ilości czasu, aby móc spędzić czas z innymi fanami piłki ręcznej przy akompaniamencie szczypiorniaka.

W piątek 22.08 w Pubie  „Paradoks” (STEEL DART ARENA) przy alejach Jachowicza 27 (budynek Cech Rzemiosł Różnych) od godziny 20.00 odbędzie się II Turnie Darta Kibiców, który w zależności od „sił” uczestniczących w nim zawodników może potrwać kilka godzin. Niezmęczeni trudami piątkowego wieczoru i nocy powinni obowiązkowo sobotniego poranka stawić się na godzinę 9:00 w wysłużonej „Blaszak Arenie”, gdzie wystartuje V Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. W turnieju weźmie udział osiem dziesięcioosobowych zespołów w tym jak zawsze bardzo mocny pod „wieloma” względami zespół kibiców z Lublina. Dla uczestników oraz zgromadzonej publiczności organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Dodatkowo podczas turnieju będzie możliwość spotkania i porozmawiania z kilkoma zawodnikami Wisły Płock.

Mecze decydującej fazy rozgrywek zakończą się około godziny 15:30, a po uroczystości zamknięcia turnieju kibice udadzą się tradycyjnie na Cmentarz Komunalny, aby złożyć kwiaty na grobie zmarłego tragicznie Tomka, którego imieniem został nazwany turniej. Tego samego dnia w Orlen Arenie planowana jest na godzinę 17:15 oficjalna prezentacja pierwszego zespołu Nafciarzy na sezon 2014/2015, a po prezentacji na kwadrans przed godziną dziewiętnastą sparing Wisły z Meshkovem Brześć.

Zwieńczeniem dwóch dni zmagań kibiców będzie sobotnia biesiada wszystkich uczestników turniejów oraz kibiców w Wiślane Lagunie na plaży nad Wisłą (na wysokości amfiteatru), której start jest przewidziany około godziny 21:00.

Z tego miejsca gorąco zachęcamy wszystkich do zarezerwowania zbliżającego się weekendu z piłka ręczną w tle.

Redakcja Serwisu Nafciarze.info

 

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika