Wichura zawodnikiem października!

Ankietą po pucharowym spotkaniu z Miedzią Legnica zakończyliśmy plebiscyt na zawodnika października ’12. W sumie w zeszłym miesiącu oddaliście 709 głosów w czterech ankietach (średnio ok. 177 w każdej). Za każdym razem zawodnikiem meczu wybierany był inny gracz Nafciarzy. Oto podium:

Pierwsze miejsce – Marcin Wichary (foto: piotraugustyniak.com)

Marcin wyraźnie zaczyna dochodzić do formy po tym, jak w pierwszych spotkaniach prym w bramce wiódł Marin Sego. Wichura zdobył 165 głosów (23,27%) głównie dzięki znakomitej grze w drugiej połowie spotkania ligowego z Chrobrym Głogów, po którym otrzymał tytuł „Men of the match” (143 głosy). Po kolejnych meczach nie zyskał aż takiego uznania w oczach kibiców, jednak koniec końców, to on święci triumf w plebiscycie na gracza października ’12.

Drugie miejsce – Paweł Paczkowski (foto: skibek.pl)

Paweł błysnął formą raz, ale konkretnie – w wyjazdowym spotkaniu z Czuwajem Przemyśl rzucił siedem bramek i z liczbą 112 głosów został wybrany zawodnikiem tego meczu. W trzech pozostałych meczach (z Chrobrym Głogów, Pogonią Zabrze i Miedzią Legnica) zdobył tylko trzy głosy, ale w generalnej klasyfikacji z liczbą 115 (16,22%) uplasował się za plecami Marcin Wicharego.

Trzecie miejsce – Adam Wiśniewski (foto: fotorozycki.pl)

Gadżet, podobnie jak koledzy jedynie raz został zawodnikiem październikowego meczu (rywalizacja w Zabrzu z Pogonią i 104 głosów). Należy jednak podkreślić, że uczestniczył jedynie w trzech spośród czterech meczy rozgrywanych w ubiegłym miesiącu. Ostatecznie z liczbą 111 głosów (15,66%) uplasował się na najniższym stopniu podium.

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika