Wisła zagra o Dziką Kartę!

_s0.zmniejszacz.pl_euro-2016-DRAW-01_zmniejszacz-pl_778788

Podopieczni Manolo Cadenasa zagrają w turnieju o „dziką kartę” ligi mistrzów, a spotkania zostaną rozegrane w dniach 31 sierpnia – 1 września. Gospodarz turnieju nie jest jeszcze znany.

O miejsce w turnieju o „dziką kartę”, oprócz Nafciarzy aplikowało sześć drużyn: Montpellier Agglomeration HB (Francja), Metalurg Skopje (Macedonia), Pick Szeged (Węgry), Kadetten Schaffhausen (Szwajcaria), Skjern Handbold (Dania) oraz IFK Kristianstad (Szwecja).

Dodatkowo HSV Hamburg, który decyzją Komitetu Wykonawczego EHF obradującego w duńskim Herning postanowiono, że hamburczycy rozegrają dwumecz z innym niemieckim zespołem, Füchse Berlin którego stawką będzie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Dwumecz o Ligę Mistrzów
HSV Hamburg – Füchse Berlin 

Drużyny grające w turnieju o „dziką kartę”
Wisła Płock (Polska)
– Montpellier Agglomeration HB (Francja)
– Metalurg Skopje (Macedonia)
– Pick Szeged (Węgry)

Turniej odbędzie się on w dniach 31 sierpnia – 1 września, a gospodarz nie jest jeszcze znany. Do fazy grupowej Ligi Mistrzów awansuje jedynie zwycięzca – pozostałe ekipy grać będą w Pucharze EHF.

Pary półfinałowe:

Wisła Płock – Montpellier Agglomeration HB (Francja)

Pick Szeged (Węgry) – Metalurg Skopje (Macedonia)

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika