Wspieraj Nafciarzy w Zabrzu!

1380277_613305612066310_974089482_n

Czas styczniowej przerwy i Mistrzostw Europy dobiega końca. Na ligowe i europejskie parkiety powracają płoccy szczypiorniści. Pierwsze spotkanie po przerwie nasz zespół rozegra 1 lutego w Zabrzu. W tym prestiżowym i trudnym pojedynku nie może zabraknąć płockich kibiców dlatego zapraszamy na wyjazd! (foto: skibek.pl)

Koszt organizowanego wyjazdu będzie uzależniony od liczby chętnych i został skalkulowany w następujący sposób:

– dla 8 osób – 80 zł plus bilet na mecz (za stroną Górnika – 25 złnormalny, 15 zł ulgowy dla młodzieży szkolnej do 18 lat i 20 zł dla starszej młodzieży uczącej się i studentów, a także emerytów i rencistów),
– dla 19 osób – 80 zł plus bilet na mecz,
– dla 35 osób – 70 zł plus bilet na mecz,
– dla 40 osób – 60 zł plus bilet na mecz,
– dla 50 osób – 50 zł plus bilet na mecz.

Przypominamy, aby nie zwlekać z zapisami, ponieważ liczebność miejsc w busach czy autobusach jest ograniczona stąd zapisy będą odbywały się momentu do zebrania podanej liczby osób. Do momentu przekroczenia kolejnych progów powstanie lista rezerwowa, która w przypadku zwiększenia liczby osób pozwoli na zapewnienie większego środka transportu. W przypadku braku wymaganej liczby osób w trzech z ostatnich wariantów możliwa będzie dopłata max. 5 zł.

Podczas zapisów należy wpłacić 60 zł plus za odpowiedni bilet (ceny powyżej).

Podajemy tradycyjnie: 

– Imię i nazwisko,
– PESEL,
– Kontakt (nr telefonu, e-mail).

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe. Godzina zbiórki i wyjazdu zostanie podana na dole artykułu po zakończeniu zapisów i potwierdzenia godziny rozegrania spotkania.

Zapisy i wpłaty będą przyjmowane do 29 stycznia:

– 26 i 29 stycznia w restauracji La Petite przy ulicy Grodzkiej 18 w godzinach 17.00-19.00,

– lub mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

UWAGA!

Zapisy będą odbywały się do zebrania odpowiedniej ilości osób:

Do momentu przekroczenia kolejnego progu będzie powstawała lista rezerwowa, aż do momentu kiedy zbierze się kolejna grupa kibiców, która pozwoli na zapewnienie większego środka transportu.

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika