Wspieraj Wisłę w Kwidzynie! – aktualizacja

mmts_wisla_1209_03

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że długo zastanawialiśmy się nad organizacją kolejnego wyjazdu. Nie zważając jednak na nie, postanowiliśmy, jak to miało miejsce w ostatnich latach, podjąć się tego zadania (foto: skibek.pl).

Po dwóch spotkaniach w Płocku liczymy, że trzecie spotkanie w Kwidzynie zakończy rywalizację półfinałową. Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje w dniu 11 maja (sobota) wyjazd do Kwidzyna na mecz z MMTS-em. Koszt wyjazdu to 40 zł plus bilet na mecz.

Zapisy wyłącznie z wpłatami będą przyjmowane:

– w Orlen Arenie w przerwie sobotniego meczu drugiego zespołu Wisły z MKS Wieluń (mecz o 13.00) na sektorze D,

– w holu Orlen Areny przed sobotnim i niedzielnym meczem z MMTS Kwidzyn,

Wymagane jest podanie następujących danych:

– Imię i nazwisko,

– PESEL,

– Kontakt (nr telefonu, e-mail).

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe.

Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptujeregulamin wyjazdowy

Precyzyjna informacja o zbiórce i godzinie wyjazdu zostanie podana kilka dni przed planowanym wyjazdem.

Zapraszamy!

PSSPR

——————————————————————————————————————-

Informujemy, że zmianie nastąpiła planowana godzina meczu w Kwidzynie. Trzecie spotkanie półfinałowe pomiędzy Wisłą a MMTS z uwagi na transmisję telewizyjną rozpocznie się o godzinie 20.30. Z tego względu otrzymaliśmy możliwość przedłużenia zapisów na to spotkanie.

Zbiórka na wyjazd do Kwidzyna w sobotę o godzinie 16.00 przy klatce K7 Orlen Areny. Powrót około godziny 1.00.

Koszt wyjazdu to 40 zł plus bilet na mecz (12 zł).

Zapisać się można jeszcze pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl, z podaniem następujących danych: imię i nazwisko, pesel, kontakt (nr telefonu, e-mail).

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe. Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy.

Zapraszamy!

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika