Wyjazd do Kielc – aktualizacja

wisla-vive_1110_30

W związku z nieoczekiwanym podniesieniem przez kielecki klub cen biletów (z 30 i 20 zł na jednolite ceny 40 zł) na mecz Nafciarzy w Kielcach lekkiej modyfikacji ulegają stawki wyjazdowe (foto:skibek.pl).

Aby jeszcze bardziej zmobilizować kibiców obniżamy cenę wyjazdu do 15 zł. W przypadku kibiców, którzy dokonali już zapisu i opłaty za wyjazd zmiana dotyczyć będzie jedynie dopłaty 20 zł do biletu ulgowego. Dodatkowo informujemy, że na wyjazd będą mogły także pojechać osoby niepełnoletnie, które w dniu zapisu dostarczą zgodę na wyjazd od rodziców bądź opiekunów prawnych wraz z podaniem ich numeru telefonu kontaktowego.

Poniżej przedstawiamy uaktualnione stawki za wyjazd:

  • Wyjazd zorganizowany – 15 zł + bilet na mecz (40 zł)
  • Wyjazd zorganizowany rodzinny – rodzic/rodzice 15 zł/osoba + bilet na mecz (40 zł) oraz w przypadku dzieci do lat 18, obowiązuje jedynie opłata za bilet (40 zł).

Informujemy także, że klub SPR WISŁA PŁOCK umożliwi zapisy na bilety (wyłącznie z wpłatami !) kibicom korzystającym z transportu indywidualnycego podczas dwóch najbliższych spotkań z Team Tvis Holstebro oraz Czuwajem Przemyśl w tych samych godzinach i miejscach, w których będą przyjmowane zapisy na wyjazd zorganizowany przez Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej .

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie wyjazdem do Kielc zachęcamy do wcześniejszego przybycia na jutrzejszy mecz (zapisy od godz. 18.00). Zapisy w dniu jutrzejszym zostaną zakończone 10 minut przed meczem, a kolejne będą miały miejsce zgodnie z wcześniejszą informacją.

Zgodnie z wcześniejszą informacją przypominamy, aby nie czekać z zapisami do ostatniej chwili, z uwagi na ograniczoną liczbę biletów i możliwości zorganizowania transportu.

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika