Wyjazdowe plany kibiców

branik-wisla_05

Przed nami, pomijając mecz z Elverum Handball Herren, trzy wyjazdy na mecze Wiślaków. W najbliższą środę mecz w Legnicy, tydzień później w Puławach, a na zakończenie ostatnie, mamy nadzieję, że decydujące spotkanie grupowe w Lidze Europejskiej w Holstebro. Stowarzyszenie organizuje wyjazdy na te spotkania (foto: skibek.pl).

Poniżej przedstawiamy harmonogram i ceny wyjazdów. W przypadku najbliższego wyjazdu do Legnicy, chętnych, prosimy o pilny kontakt pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl.

13 marca – wyjazd na mecz z Miedzią Legnica (g.18.00) – wyjazd ok. godz. 11, powrót ok. g. 1.00. Maksymalny koszt wyjazdu to 60 zł plus bilet na mecz (15 zł normalny, 7 zł ulgowy).

20 marca – wyjazd na mecz z Wisłą Puławy (g.18.00) – wyjazd ok. godz.12, powrót ok. g. 24.00. Maksymalny koszt wyjazdu to 60 zł plus bilet na mecz (15 zł)

23-25 marca – wyjazd na mecz do Danii na spotkanie z Tvis Team Holstebro (g.15.00). Koszty wyjazdu to maksymalnie 250 zł (wraz z ubezpieczeniem) plus bilet na mecz. Ramowy program wyjazdu podamy po spotkaniu z Elverum Handball Herren.

Zapisy na spotkanie z Miedzią Legnica odbywać się będą wyłącznie w formie mailowej wraz z załączonym potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl. Na dwa pozostałe wyjazdy zapisy będą przyjmowane przed i w przerwie najbliższego spotkania z Elverum Handball Herrer (od godz.17.00) oraz na warunkach identycznych jak powyżej wraz z podaniem szczegółowych danych wymaganych do ubezpieczenia (mecz w Holstebro). Do wyjazdów krajowych wystarczy wyłącznie imię, nazwisko i pesel. Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe.

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428.

UWAGA!

Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniego transportu i ceny od tych wyjazdów zmieniamy formę zapisów.

Zapisy będą odbywały się do zebrania odpowiedniej ilości osób:

– do 8 osób

– do 16 osób

– do 25 osób

– powyżej 30 osób.

Do momentu przekroczenia kolejnego progu będzie powstawała lista rezerwowa, aż do momentu kiedy zbierze się kolejna grupa kibiców, która pozwoli na zapewnienie większego środka transportu.

Zapraszamy!

Stowarzyszenie

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika