Wyjazdowy rozkład jazdy

wisla-montpellier_28

W przyszłym tygodniu czekają nas dwa spotkania wyjazdowe Wiślaków. We wtorek Nafciarze zagrają ze Stalą Mielec, a w przyszłą sobotę w ramach Ligi Mistrzów z FC Porto. 1 grudnia zagramy z THW Kiel, a tegoroczne wyjazdy zakończymy spotkaniami w Kwidzynie (4 grudnia – środa) i Głogowa (7 grudnia – sobota). Zaplanuj czas i pojedź na wyjazdy! (foto: skibek.pl)

Poniżej przedstawiamy rozkład wyjazdowy do końca tego roku. Zapisy będą prowadzone zawsze przed i w przerwach podczas spotkań rozgrywanych w Orlen Arenie. Koszty wyjazdów będą tradycyjnie skalkulowane w zależności od ilości chętnych. Podane poniżej kwoty wynikają z założonych przez nas frekwencji i mogą ulec zmianie.

1. Mielec 12 listopada – koszt wyjazdu ok. 70 zł – wyjazd we wtorek 12 listopada ok.godz. 10-11 sprzed Orlen Areny (godzina do uzgodnienia),

2. Porto 16 listopada – koszt jest uzalezniony od aktualnych w momencie zapisu cen przelotów i ilości noclegu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy przed piatkowym meczem i osobisty przed, w przerwie lub po meczu z Pogonią Szczecin.

3. Kiel 1 grudnia – koszt wyjazdu zakładając frekwencje na poziomie 50 osób wyniesie 200 zł (cena z ubezpieczeniem) plus bilet na mecz (ok. 13 euro). W przypadku mniejszej liczby chętnych cena będzie nieznacznie wyższa. Wyjazd w sobotę 30 listopada ok. godz. 18 sprzed Orlen Areny (godzina do uzgodnienia), a powrót w poniedziałek ok. godz. 7.00.

4. Kwidzyn – 4 grudnia – koszt wyjazdu zakładając frekwencje na poziomie 50 osób wyniesie 40 zł plus bilet na mecz (ok. 10 złotych). W przypadku mniejszej liczby chętnych cena będzie nieznacznie wyższa. Wyjazd w środę 4 grudnia ok. godz. 14 sprzed Orlen Areny (godzina do uzgodnienia).

5. Głogów – 7 grudnia – koszt wyjazdu zakładając frekwencje na poziomie 50 osób wyniesie maksymalnie 60 zł (cena z ubezpieczeniem) plus bilet na mecz (ok. 10 złotych). W przypadku mniejszej liczby chętnych cena będzie nieznacznie wyższa. Wyjazd w sobotę 7 grudnia (data do potwierdzenia) ok. godz. 11 sprzed Orlen Areny (godzina do uzgodnienia).

Podczas zapisów na wyjazdy decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Przy zapisach podajemy tradycyjnie: imię i nazwisko oraz pesel, a przy wyjazdach zagranicznych dodatkowo dane adresowe wymagane do ubezpieczenia (w tym celu prosimy o przyniesienie dowodu osobistego). Zapisy w formie elektronicznej – mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl

Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto:

PSSPR – Nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428

Osoby niepełnoletnie podczas zapisu muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w wyjeździe.

Osoba zapisująca się na wyjazd zorganizowany, akceptuje regulamin wyjazdowy

Zapraszamy!

Stowarzyszenie

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika