Wystartowaliśmy!


Oddajemy w wasze ręce pierwszą wersję nowego serwisu poświęconego piłkarzom ręcznym Wisły Płock. Pomysł stworzenia nafciarze.info zrodził się pod wpływem chwili, a głównym motywem, dla którego grupa kilku zapaleńców postanowiła powołać go do życia była nagła likwidacja niezwykle cenionej w szeregach płockich (i nie tylko) kibiców strony nafciarze.pl. Z informacji, które docierały do nas w najróżniejszy sposób wynikało, że istnienie tej, bądź jej podobnej strony ma dla kibiców Wisły ogromne znaczenie.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować twórcom zamkniętego niedawno serwisu za ich wieloletnią pracę, wysiłek i trud, który włożyli w stworzenie i rozwój bodaj najprężniej funkcjonującej strony zarówno prowadzonej jak i stworzonej przez i dla kibiców.

Szybkie działanie, silna motywacja, zgrana ekipa, ale także nakłady finansowe pozwoliły nam na oddanie wam dziś pierwszej, niepełnej wersji serwisu. Postaramy się, aby z dnia na dzień strona była ulepszana i uzupełniana, jednak na pewno będzie potrzebna nam wasza pomoc. Docelowo będziemy potrzebowali jeszcze dwóch osób, które będą w stanie zaangażować się w tworzenie, miejmy nadzieję wyjątkowego serwisu o płockiej Wiśle. Ogłoszenie w tej sprawie już niedługo zamieścimy na łamach nafciarze.info.

Stworzenie serwisu funkcjonującego na odpowiednim poziomie oraz prowadzenie go wygenerowało już pewne koszta i jak zapewne się domyślacie, będzie generowało kolejne. W związku z tym liczymy na waszą pomoc, również pod względem finansowym. Mówiąc krótko: chcemy, aby strona sama na siebie zarabiała, czy to poprzez wsparcie fanów, czy też reklamy, które z biegiem czasu zapewne pojawią się w naszym serwisie. Wkrótce podamy szczegóły, w jaki sposób będzie można dokonywać najdrobniejszych nawet wpłat.

Mamy świadomość tego, że serwis nie jest i zapewne przez pewien czas nie będzie idealny. Stworzenie strony od podstaw wymaga poświęcenia dużej ilości wolnego czasu, niezwykłego zapału i chęci oraz cierpliwości. Wierzymy, że tej ostatniej nie zabraknie i wam. To na co aktualnie patrzycie jest wersją podstawową strony, która z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień będzie ulepszana.

Wszelkie uwagi dotyczące serwisu prosimy kierować na adres: info@nafciarze.info

Twórcy serwisu nafciarze.info

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika