Zakończyć rok wygraną

Foto: Paweł Jakubowski, pawi.pl

W najbliższą środę Nafciarze rozegrają swój ostatni mecz w tym roku. Przeciwnikiem będzie Górnik Zabrze. Mecz rozpocznie się o 18.30 w Orlen Arenie. Zapraszamy na trybuny lub przed telewizory na transmisję, którą przeprowadzi Canal+ Sport2!

Wisła do meczu przystąpi w pełnym składzie. Żaden z płockich zawodników nie narzeka obecnie na uraz. Goście także powinni zawitać do nas ze swoimi najsilniejszymi ogniwami w składzie. Co ciekawe oba zespoły mają w tym momencie identyczny dorobek punktowy: po 38 oczek w ligowej tabeli. Oba poza porażką z Kielcami zanotowały komplet zwycięstw także środowe popołudnie zapowiada się niezwykle emocjonująco! Zdecydowanie nie będzie to dla Nafciarzy spacerek i będziemy musieli zagrać o wiele lepiej niż w poprzednich meczach aby zapewnić sobie komplet punktów.

Czy mamy kogo się obawiać? Uwagę należy zwrócić na bocznych rozgrywających. Na lewej połówce duet Adamuszek-Tatarincew. Ten pierwszy w meczach z nami lubi przyaktorzyć, ten drugi ostatnio napsuł nam sporo krwi swoim rzutami z drugiej linii. Prawa połówka to przede wszystkim Iso Sluijters, który należy do wyróżniających się zawodników na swojej pozycji w lidze. Do tego bramkostrzelni: kołowy Daćko i lewoskrzydłowy Tomczak oraz mocno bramka daje nam obraz całkiem solidnego zespołu. Problemem Zabrzan może być właściwie brak wartościowych zmienników i tu należy szukać klucza do pokonania Górnika w środowym meczu. Wisła musi utrzymywać wysokie tempo gry przez całe spotkanie tak aby rywal nie był w stanie dotrzymać nam kroku w końcowych fragmentach meczu. To przy dłuższej ławce powinno dać nam spokojne zwycięstwo.

Oby odbyło się bez niespodzianki i komplet punktów pozostał w Płocku. Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika