Zakończyć rundę nokautem!

IMG_4670Przed nami ostatni mecz rundy jesiennej! W 13 kolejce PGNiG Superligi Wisła Płock zmierzy się na własnym parkiecie ze Śląskiem Wrocław. Wisła na fali, a Śląsk rozbity – jaki będzie finał tej konfrontacji? Czy Wisła potwierdzi swoją znakomitą formę? Czy Śląsk obroni się przed nokautem? (foto: Bartosz Sobiesiak)

Wojskowi zajmują obecnie dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem tylko sześciu punktów. Wszystko wskazuje na to, że rundę jesienną zakończą na tej samej pozycji. W ostatnim spotkaniu zdziesiątkowany kontuzjami Śląsk został rozbity przez KPR Legionowo. Zespół z Dolnego Śląska przystąpił do pucharowego meczu poważnie osłabiony. Zapewne i w meczu z Nafciarzami nie zagrają: Marcin Schodowski, Grzegorz Garbacz, Łukasz Białaszek, Arkadiusz Miszka, Łukasz Jarowicz i Zoran Radojević.

Wisła natomiast po zwycięstwie nad „Dumą Katalonii” jest zdecydowanie na fali. Dowodem na to jest wynik ostatniego spotkania z Pogonią Szczecin. Jeśli Nafciarze zagrają ze Śląskiem na przynajmniej 60 proc. to możemy spodziewać się szybkiego nokautu.

Po takim meczu, jak z Barceloną, ciężko jest się zebrać. Wysokim zwycięstwem pokazaliśmy jednak swoją siłę. Udowodniliśmy, że nasz zespół ma potencjał i cały czas się rozwijamy – mówił Adam Wiśniewski po pucharowym starciu w Szczecinie.

Nafciarze niestety nie zmniejszą przewagi do Iskry Kielce bo oba zespoły dzielą trzy punkty, ale powinni pewnie przystąpić do pojedynków w kolejnej rundzie. Najważniejsze przecież są Play-Off’y i finały Pucharu Polski. Mecz ostatniej w tej rundzie – 13 kolejki PGNiG Superligi odbędzie się 13 grudnia o godzinie 18:00 w Orlen Arenie. Wszystkich zapraszamy na to spotkanie. Bilety na to spotkanie do wygrania oczywiście na naszym profilu Facebook’owym. Informacje na temat spotkania znaleźć będzie można na naszych serwisach Twitter i Facebook.

Napisał: machnas

Wierny kibic, fan, pasjonat szczypiorniaka. Od zawsze związany z niebiesko-biało-niebieskimi barwami. Walczący o promocję piłki ręcznej w Polsce!
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika