Zapisy do Veszprem przedłużone! (ZMIANA GODZINY WYJAZDU – 19.00!)

wisla-holesbro_01Z uwagi na duże zainteresowanie wyjazdem na Węgry Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej przedłuża zapisy dla kibiców do niedzielnego spotkania z MKB-MVM Veszprem lub do zapełnienia kolejnego autobusu. (foto: skibek.pl)

Pierwsza okazja dla spóźnialskich już dzisiaj przed i w przerwie meczu ze Stalą Mielec w holu Orlen Areny, a poniżej prezentujemy ~pozostałe możliwości dokonania zapisu:

  • 20 marca w Restauracji La Petite przy ul. Grodzkiej 16 w godzinach 17-18 z podaniem szczegółowych danych wymaganych do ubezpieczenia (w tym celu prosimy o przyniesienie dowodu osobistego).
  • mailem wraz potwierdzeniem przelewu pod adresem wyjazdy.psspr@wp.pl

————————————————–

W zeszłym tygodniu na facebook’owym profilu bloga Miasta Mistrzów pojawiła się relacja  z ostatniego wyjazdu kibiców do Kielc, a autor w bardzo dosadny, ale jakże trafny sposób podsumował dramatyczne liczby wyjazdowe kibiców Wisły w tym sezonie. Dodatkowo zachęca do wyjazdu na Węgry:

Mecz w Veszprem odbędzie się w sobotę 29 marca. Sobota to dzień wolny od pracy, niedziela (dzień powrotu) także nie jest dniem pracującym. Msze w kościołach odbywają się tego dnia również w późnych godzinach wieczornych, więc na pewno zdążycie. Wyjeżdżamy z Płocka w piątek 28 marca w godzinach wieczornych. Godzina wyjazdu zostanie dobrana tak, żeby każdy zdążył wieczorem wyprowadzić psa, obejrzeć ulubiony serial i zaopatrzyć się w zapas alkoholu (bo jak wiadomo wyjazd bez litra to nie wyjazd).

W sobotę 29 marca Imieniny obchodzą:Bertold, Cyryl, Eustacjusz, Eustacja, Eustazjusz, Eustazy, Ludolf, Ludolfina, Marek, Satur, Satura, Stefan, Teodor i Wiktoryn. Jeśli ktoś planuje się bawić na imprezie u wyżej wymienionych, niech grzecznie przeprosi gospodarza za swoją nieobecność. Jeśli to nie wystarczy – niech zaprosi solenizanta na wyjazd. Inne święta na 29 marca nie są planowane.

Tego dnia nie idzie się również do szkoły. Ferie i wakacje odbywają się w innych terminach, więc mam nadzieję, że nikt nie będzie akurat wtedy, gdzieś daleko na wczasach. Wyjazd do Veszprem będzie kosztował 170 złotych polskich. Jeśli ktoś nie posiada takiej gotówki, proponuję od jutra odkładać codziennie po 11,33 zł – do soboty 29 marca zbierze się akurat potrzebna kwota.

Co do płaczących dzieci i skrzeczących żon – niestety nie pomogę, gdyż nie posiadam.Wszystkim życzę powodzenia! „Jesteśmy zawsze tam”…

Podpisuje się pod powyższym teksem obiema rękoma i nogami. Nie ma wymówek, że ktoś nie może itp. bo dla chcącego nic trudnego. Kibicem się jest, a nie bywa…do zobaczenia w busach!

————————————————–

Dodatkowo kibice przygotowali projekt nowych koszulek dla kibiców Wisły, które są dostępne we wszystkich rozmiarach i cenie 29,00 zł/ szt. Zapisy trwają do piątku 21 marca i będą gotowe na mecz wyjazdowy do Veszprem. Poniżej projekt, a zapisów można dokonywać tutaj poprzez prywatną wiadomość z określeniem rozmiaru.

1237048_484052091723835_1184056178_n

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika