Kup kalendarz, zrób zdjęcie z zawodnikiem Wisły!

Wszystkich kibiców Wisły Płock zachęcamy do wzięcia udziału w nowym projekcie Sklepu Kibica o nazwie „Zdjęcie z Idolem”!

Sklep Kibica pragnie zachęcić wszystkich kibiców do wzięcia udziału w naszym nowym projekcie  pod tytułem „Zdjęcie z idolem”. Projekt ten jest skierowany do wszystkich kibiców i sympatyków piłki ręcznej, którzy chcieliby mieć zrobione profesjonalne zdjęcie (format A4) oprawione w niebieską ramkę  z autografem ulubionego zawodnika Wisły Płock. Zdjęcia kibiców z poszczególnymi zawodnikami naszego klubu  wykonywane będą w  Sklepie Kibica w Orlen Arenie około 15 min. po zakończeniu każdego meczu.  W „sesji” zdjęciowej będą mogły wziąć udział tylko osoby, które wcześniej zgłosiły się do projektu „Zdjęcie z idolem” (kontaktując się ze Sklepem Kibica), wskazały swojego „idola” z którym będą chciały mieć zdjęcie i dokonały opłaty za zdjęcie. Zdjęcie o wymiarach A4 (21 x 30cm) zostanie wykonane profesjonalnie i oprawione w niebieską drewnianą ramkę z nietłukącą się szybką. Można je powiesić na ścianie lub postawić na biurku (na życzenie kibica zdjęcie może być opatrzone autografem zawodnika).

Każda osoba, która chciałaby skorzystać z oferty proszona jest o kontakt osobisty, telefoniczny  (tel. 24 2682472 do godz. 13) lub mailowy: sklepkibica.sprwislaplock@wp.pl w celu wskazania nazwiska zawodnika Wisły z którym chciałaby mieć zrobione zdjęcie, podania danych kontaktowych oraz wniesienia opłaty w wysokości 25 złotych  za każde zdjęcie.

Na początek zaplanowane są sesje z następującymi zawodnikami:

13.12.2012 – Marcin Wichary, Nikola Eklemović
15.12.2012 – Michał Kubisztal, Valentin Ghionea

Uwaga:

Ze względów organizacyjno-porządkowych ilość osób, które chciałyby mieć zrobione zdjęcia jest ograniczona.

Wszystkich kibiców oraz sympatyków naszego klubu informujemy, że w Sklepie Kibica w Orlen Arenie oraz w Sklepie „Dagna” przy ul. Nowy Rynek 10 można już nabywać wiślackie kalendarze na rok 2013. Mają one ciekawą oprawę graficzną w postaci (zdjęcia z meczu Wisła – Iskra z 10.11.2012) i są w cenie 14 zł. , 18 zł. , 22 zł. 

Napisał: Ciaras

Ktoś dla kogo Wisła to coś więcej niż klub. Wierny kibic-redaktor podążający za swoim zespołem po najdalszych zakątkach Europy. Jeden z twórców i pomysłodawców serwisu Nafciarze.info
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika