Gramy w Opolu

Aktualizacja 30.09.2018

Wygrywamy w Opolu wysoko 37 do 24 a niecodziennym wynikiem pochwalić się może zdobywca aż 14 bramek Michał Daszek. Brawo drużyna! Już we wtorek kolejne starcie z mocnym ligowym zespołem – do Płocka przyjeżdża Górnik Zabrze.

Zapowiedź

Dziś o 18:30 rozegramy kolejne spotkanie ligowe. Tym razem zmierzymy się w meczu wyjazdowym z KPR Gwardią Opole czyli drużyną, która pod koniec minionych rozgrywek potrafiła pokonać nas na własnym parkiecie. Jak będzie tym razem?

Z Gwardią mieliśmy okazję mierzyć się już w ostatnim czasie dwukrotnie. W okresie przygotowawczym do bieżącego sezonu oba mecze były na styku i zespół z Opola jedno z nich zwyciężył. Wiadomo, że nie ma co przykładać większej uwagi do wyników spotkań kontrolnych ale mimo wszystko widać pewien trend zgodnie z którym Gwardii dobrze gra się przeciw Wiśle. Prym zwykle wiedzie przede wszystkim goalkeeper Opolan Adam Malcher, który niemal w każdym spotkaniu potrafi napsuć nam sporo krwi. Gwardia nie rozpoczęła obecnego sezonu zbyt dobrze i dopiero teraz powoli zaczyna łapać swój rytm gry. Mimo wszystko to Nafciarze są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania i nie wyobrażam sobie innego wyniku jak nasza spokojna wygrana.

Wisła do Opola udała się bez kontuzjowanego Mateusza Góralskiego, który do treningów ma wrócić dopiero po weekendzie. Poza tym poza kadrą meczową znalazł się Marcin Wichary – trener Sabate tradycyjnie w meczu ligowym stawia na 2 bramkarzy w kadrze meczowej i tym razem są to Morawski i Borbely.

Powodzenia dla zespołu i oby do Płocka wrócili z kompletem punktów. Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika