Gramy w Szczecinie 

Do końca dobiegła przerwa ne mecze reprezentacji narodowych i już dziś Nafciarze wrócą do ligowego grania. O 18:30 początek meczu w Szczecinie z miejscową Pogonią.

Po bardzo udanym wrześniu przyszedł fatalny w wykonaniu naszych zawodników październik. 2 porażki w lidze i tyleż samo w lidze mistrzów – w sumie 4 przegrane spotkania na przestrzeni nieco ponad 2 tygodni wprowadziły ogromny niepokój wśród kibiców. W tym momencie bowiem nie mamy już miejsca na pomyłki i każda kolejna strata punktów może skutkować niskim miejscem w tabeli Superligi (mniej uprzywilejowana pozycja przed play-offami) lub brakiem awansu z grupy ligi mistrzów co byłoby prawdziwą katastrofą.

Można by pomyśleć, że na szczęście iż dziś gramy w Szczecinie, który w tym sezonie delikatnie rzecz ujmując nie zachwyca. Do tej pory zwyciężył tylko raz i plącze się gdzieś w ogonie ligowej tabeli. Nafciarze będą mieli okazję na spokojnie wejść w rozgrywki po przerwie i oby zrobili to z formą z września a nie tą październikową.

Do Szczecina zespół wybrał się już wczoraj a poza kadrą znalazł się Przemysław Krajewski. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji Xaviera Sabate. Liczymy na spokojne zwycięstwo i dobre przygotowanie do sobotniego spotkania w lidze mistrzów. Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika