Gramy z KPR Legionowo

We wtorek 06.02 o 19 w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Nafciarze zmierzą się na wyjeździe z zespołem KPR Legionowo. Odległość od Płocka bliska, sporo osób też mieszka na co dzień w stolicy także liczymy, że tradycyjnie liczna grupa kibiców wspierać będzie nasz zespół z trybun legionowskiej areny.

Po przekonującym zwycięstwie z Azotami Puławy przyszedł czas na kolejne ligowe starcie. Inne rozstrzygnięcie niż przekonujące zwycięstwo naszego zespołu byłoby sensacją. KPR Legionowo w bieżących rozgrywkach prezentuje się przeciętnie by nie napisać słabo. Razem z Meblami Wójcik i Spójnią Gdynia wyraźnie odstają od reszty stawki. Mają jednak w swoich szeregach jedną postać, na którą bez wątpienia należy zwrócić uwagę – Kacper Adamski. Środkowy rozgrywający obdarzony został przez trenerów sporym zaufaniem i odpłaca się pokaźną zdobyczą bramkową. Poza nim warto wspomnieć o innych płockich akcentach: w zespole z Legionowa gra nasz były obrotowy Wiktor Jędrzejewski a w zarządzie jest Robert „wartość marketingowa” Raczkowski.

Trener Przybecki wtorkowe spotkanie zapewne potraktuje jako przygotowanie do sobotniej potyczki z RK Zagrzeb. Wczoraj Chorwaci mocno postraszyli Wisłę wygrywając wysoko w Słowenii z Celje. Prym wiódł zwłaszcza przymierzany do Płocka Domagoj Pavlović. Osobiście mam nadzieję, że nasz trener da wreszcie pograć poszczególnym zawodnikom w większym wymiarze czasowym tak aby mogli poczuć mecz i porządnie się zmęczyć. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że sadzanie na ławkę po kilkunastu minutach gry zawodnika, któremu w danym dniu idzie nie jest najlepszym pomysłem. Nie pozwala bowiem zbudować odpowiedniej formy i pewności siebie co w przypadku niektórych zawodników (Tomek Gębala) mogło by odnieść pożądany efekt.

Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika