Kontrolnie z MMTS’em.

IMG_0022Dziś Nafciarze rozegrali pierwszą kontrolną grę w nowym sezonie 2015/16. Po kilku dniach treningu siłowego i delikatnej pracy z piłką płocczanom przyszło się zmierzyć z zespołem z Kwidzyna. Niestety spotkanie miało charakter zamknięty dla kibiców.

Mecz zaplanowano na trzy części po 30 minut. Na wniosek zespołów ostatnia część została skrócona do 20 minut. Finalnie Wisła pokonała MMTS Kwidzyn 35:29, a ustawienie wyjściowe wyglądało następująco: Wichary, Nikčević, Montoro, Zhitnikov,  Ghionea, Rocha, Konitz.

Z oczywistych powodów w meczu nie wystąpili: Emil Racotea i Marco Oneto. Natomiast Miljan Pusica trenował indywidualnie, a Mateusz Piechowski i Zbigniew Kwiatkowski dalej przechodzą rehabilitację.

Wisła Płock – MMTS Kwidzyn 35:29 (19:11, 25:24)

Corrales, Morawski, Wichary – Wiśniewski 3, Nikčević 1, Konitz, Miedziński, Całujek 3, Zhitnikov 2, Zelenović 4, Montoro 4, Ghionea 4, Daszek 7, Rocha 6

Napisał: machnas

Wierny kibic, fan, pasjonat szczypiorniaka. Od zawsze związany z niebiesko-biało-niebieskimi barwami. Walczący o promocję piłki ręcznej w Polsce!
Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika