Po marzenia!

To już dzisiaj! Punktualnie o 18 rozpoczynamy pogoń za marzeniami, walkę o przejście do historii nie tylko płockiego szczypiorniaka. Przeciwnik niezwykle trudny ale to turniej final 4 więc nie mogło być inaczej. Naprzód Nafciarze!

Niemiecki Magdeburg to rywal bardzo wymagają i zdaję sobie sprawę, że będzie super trudno wygrać i zagrać w jutrzejszym finale. To zespół grający bardzo niewygodny handball – szybki z dużą ilością pojedynków indywidualnych. Nasza agresywna i wysoko postawiona obrona lepiej radzi sobie z drużynami nastawionymi na rzut z drugiej linii dlatego liczę, że trener Sabate wyciągnie jakiegoś asa w rękawie i uda nam się zaskoczyć czymś przeciwnika.

W szeregach rywali kilku zawodników ze światowego topu a także dobrze nam znani i „lubiani” Chrapkowski oraz Musa. Pojedynków z tą dwójką na pewno nie zabraknie ale liczę na to, że ruchliwość Michała Daszka i Niko Mindegii wyrzuci panów z kapci nie raz w tym spotkaniu.

Trzymam bardzo mocno kciuki za naszych zawodników, odliczam godziny do pierwszego gwizdka i wierzę w sukces tj. awans do finału. Raz jeszcze: Naprzód Nafciarze!

Napisał: Pelnomocnik-ds.-pelnomocnictw

Zobacz wszystkie artykuły tego użytkownika